Uczniowie naszej szkoły zdobyli nagrody w Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży pt. ,,Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa". Zadanie tegorocznej, 13 edycji polegało na plastycznej interpretacji tematu: ,,Dzikie gęsi w krajobrazie Polski". Spośród 627 nadesłanych prac jury nagrodziło troje naszych uczniów. I miejsce otrzymał Michał Tobiasz z klasy 5b, wyróżnienia zdobyły uczennice: Wiktoria Grodecka z klasy 5a i Karolina Rusin z klasy 6a.
Konkurs jest organizowany przez Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym i patronowany przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Burmistrza Głogowa Małopolskiego oraz Polski Związek Łowiecki. Jego tematyka jest związana z kultem św. Huberta i wpływa na rozwój edukacji ekologicznej poprzez sztukę.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

Halina Kasiak - nauczycielka

 

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj146
mod_vvisit_counterWczoraj300
mod_vvisit_counterTen miesiąc7066
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc7521

Aktualnie: gości 17 połączonych
Twoje IP: 3.233.242.67
 , 
Dzisaj jest: 23 Kwi, 2024