img 0963We wtorek, 10 września 2013r. w sali widowiskowej Miejsko – Gminnego Domu Kultury w Głogowie Młp. miało miejsce uroczyste wręczenie uczniom z terenu naszej gminy stypendiów Burmistrza Głogowa Młp. za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne w roku szkolnym 2012/13.
Wśród 203 nagrodzonych dzieci i młodzieży dużą grupę stanowili uczniowie naszej szkoły.

Uczniowie naszej szkoły, którzy otrzymali stypendia Burmistrza Głogowa Młp. za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne w roku szkolnym 2012/13:

SZKOŁA PODSTAWOWA
- Dominika Gniewek kl. Va
- Agnieszka Łyżniak kl. Va
- Kamil Nędza kl. Va
- Karolina Pruchnik kl. Va
- Jakub Wroniak kl. Va
- Klaudia Dworak kl. Vb
- Izabela Bajek kl. Vc
- Aleksandra Borkowska kl. Vc
- Gabriela Dudek kl. Vc
- Klaudia Poźniak kl. Vc
- Natalia Węglarz kl. Vc
- Karol Słapiński kl. Vd
- Piotr Suszek kl. Vd
- Sabina Woźniak kl. Vd
- Karolina Wilk kl. Vd
- Justyna Zdeb kl. Vd
- Klaudia Malik kl. VIa
- Michalina Grodecka kl. VIa
- Tymoteusz Tajchman kl. VIa
- Monika Szczur kl. VIa
- Hubert Wojtusik kl. VIa
- Joanna Zięba kl. VIa
- Radosław Moszczak kl. VIb
- Gabriela Wojnarowska kl. VIb
- Miłosz Kozłecki kl. VIb
- Karolina Henzel kl. VIc
- Lidia Matwij kl. VIc
- Dominika Kamler kl. VId
- Kowalska Aleksandra kl. VId
- Bajek Aleksandra kl. VId
- Gabriela Liszcz kl. VId
- Dominika Guzior kl. VId
- Katarzyna Kycińska kl. VId
- Klaudia Mazur kl. VId
- Natalia Gaik kl. VId
- Zuzanna Żelazo kl. VId
- Maksymilian Kozłecki kl. IIIa
- Agata Bazan kl. IVa
- Karolina Bazan kl. IVa
- Rafał Bazan kl. IVa
- Estera Fudali kl. IVa
- Antoni Mierzwa kl. IVa
- Michał Borkowski kl. IVb
- Julia Rusin kl. IVb
- Wiktoria Cach kl. IVd
- Mateusz Piwoński kl. IVd
- Paweł Piróg kl. IVd
- Mateusz Ząbczyk kl. Va
- Lucjan Klisiewicz kl. Vb
- Miłosz Lis kl. Vc
- Kamil Wańczura kl. Vc
- Wiktor Kościow kl. Vd
- Gabriel Biliński kl. VIa
GIMNAZJUM
- Kamil Ciebiera kl. Ia
- Dominik Surowiec kl. Ia
- Bartosz Fudali kl. Ia
- Julia Woźniak kl. Ia
- Klaudia Błońska kl. Ia
- Dorota Noworolska kl. Ic
- Małgorzata Bąk kl. Ic
- Christian Białek kl. I
- Michał Sarna kl. Ic
- Kinga Rusin kl. Ia
- Aleksandra Golema kl. I
- Amanta Kruk kl. Ia
- Bartosz Barczak kl. Ia
- Mateusz Baran kl. Ia
- Natalia Kotula kl. Ib
- Adrianna Woźniak kl. Ia
- Łukasz Wąsik kl. Id
- Patrycja Widak kl. Id
- Małgorzata Jurek kl. IIa
- Weronika Paja kl. IIa
- Klaudia Rogala kl. IIa
- Jadwiga Baran kl. IIIa
- Marlena Fudali kl. IIIa
- Zuzanna Jeż kl. IIIa
- Karolina Jamroży kl. IIIa
- Jakub Kloc kl. IIIa
- Łukasz Kozak kl. IIIa
- Agata Magierska kl. IIIa
- Dominika Mazur kl. IIIa
- Dominika Stec kl. IIIa
- Michał Poźniak kl. IIIa
- Wiktoria Pustelniak kl. IIIb
- Agata Drozd kl. IIIc
- Michalina Gołębiowska kl. IIIc
- Katarzyna Mierzwa kl. IIIc
- Julia Szczupaj kl. IIIc
- Beata Iwaszek kl. IIId
- Jakub Miąsik kl. IIId
- Aleksandra Jeż – absolwentka gimnazjum
- Blanka Borkowska - absolwentka gimnazjum
- Magdalena Borycka - absolwentka gimnazjum
- Kamil Grodecki - absolwent gimnazjum
- Kinga Kamler - absolwentka gimnazjum
- Jakub Żelazo - absolwent gimnazjum
- Joanna Szeliga - absolwentka gimnazjum
- Beata Gąsior - absolwentka gimnazjum
- Beata Wtykło - absolwentka gimnazjum
- Klaudia Paduch - absolwentka gimnazjum

Serdecznie gratulujemy uczniom i ich rodzicom.

wicedyrektor ZS

Agnieszka Kowalska

 


 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

baner3

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj86
mod_vvisit_counterWczoraj308
mod_vvisit_counterTen miesiąc15034
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc11026

Aktualnie: gości 37 połączonych
Twoje IP: 3.81.73.233
 , 
Dzisaj jest: 24 Lip, 2019