„Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego"
Papież Franciszek

Członkowie Szkolnego Koła Caritas zorganizowali w grudniu 2017 r. cykl akcji charytatywnych, mających na celu niesienie pomocy najbardziej potrzebującym mieszkańcom naszej gminy.
Spotkanie ze św. Mikołajem
7.12.2017 r. uczniowie klas I – III szkoły podstawowej spotkali się ze św. Mikołajem, który wręczył zebranym paczki żywnościowe. Dzieci z uśmiechem na twarzach przywitały Mikołaja. Podziękowały za prezenty i obiecały, że kolejny rok będą grzeczne i posłuszne.

Bożonarodzeniowy kramik
12-13.12.2017 r. na szkolnym korytarzu zorganizowany został kramik, na którym można było kupić kwiaty, słodycze, maskotki oraz ręcznie robione kartki świąteczne i ozdoby bożonarodzeniowe. Dochód ze sprzedaży biletów został przekazany na leczenie pacjentów Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie.

Kartka dla seniora
13-14.12.2017 r. członkowie Szkolnego Koła Caritas odwiedzili w domach starszych i samotnych mieszkańców naszej gminy. Złożyli im życzenia świąteczne oraz podarowali piękne, własnoręcznie wykonane kartki bożonarodzeniowe.

Spotkanie wigilijne
17.12.2017 r. w Miejsko Gminnym Domu Kultury w Głogowie Małopolskim odbyła się wigilia, na którą zaproszone zostały osoby samotne. Podczas kolacji nie zabrakło łamania się opłatkiem, składania życzeń oraz wspólnego kolędowania.

Wizyta w Zakładzie Opiekuńczo-Pielęgnacyjnym w Głogowie Młp.
20.12.2017 r. wolontariusze SKC odwiedzili pacjentów przebywających w Zakładzie Opiekuńczo-Pielęgnacyjnym. Chorzy otrzymali kartki z życzeniami oraz słodkie upominki. Ze wzruszeniem dziękowali uczniom i ich opiekunom za pamięć i miły gest.

Grażyna Mularska – nauczycielka

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj193
mod_vvisit_counterWczoraj294
mod_vvisit_counterTen miesiąc2405
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc7521

Aktualnie: gości 14 połączonych
Twoje IP: 3.238.117.130
 , 
Dzisaj jest: 12 Kwi, 2024