8 maja 2018 r. w godzinach popołudniowych w naszej szkole zorganizowano Dzień Otwarty, na który licznie przybyli rodzice z przyszłymi pierwszoklasistami, którzy we wrześniu planują rozpocząć naukę w naszej placówce.
Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor Beata Grodecka, która serdecznie wszystkich przywitała oraz zaprezentowała ofertę edukacyjną szkoły. Następnie goście w towarzystwie nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej zwiedzili szkołę, obejrzeli sale lekcyjne, pracownie komputerową, bibliotekę i świetlicę. Dla najmłodszych przygotowano ciekawe atrakcje - gry i zabawy sportowe, zabawy z muzyką, warsztaty z programowania oraz zabawy plastyczno-techniczne. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły we wszystkich zajęciach. Swoją postawą udowodniły, że są w pełni gotowe, aby wstąpić w mury naszej szkoły.
Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Wszystkim przyszłym pierwszakom mówimy: „do zobaczenia we wrześniu".

Aneta Kłeczek - nauczycielka

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj139
mod_vvisit_counterWczoraj224
mod_vvisit_counterTen miesiąc6055
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc17214

Aktualnie: gości 27 połączonych
Twoje IP: 3.236.143.154
 , 
Dzisaj jest: 13 Cze, 2024