PROTOKÓŁ z posiedzenia jury XVIII Ogólnopolskiego Konkursu „Z Prymasem Tysiąclecia w trzecie tysiąclecie”
Komisja w składzie:
- przewodniczący: Jaromir Kwiatkowski - redaktor
- członkowie:
Anna Białek – nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim
ks. Mateusz Mycek - katecheta w Szkole Podstawowej w Głogowie Małopolskim
Anna Lenart – Kulig – nauczyciel informatyki i techniki w Szkole Podstawowej w Głogowie Małopolskim
Teresa Nowicka – nauczyciel świetlicy w Szkole Podstawowej w Głogowie Małopolskim
przyznaje nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach:
KATEGORIA : PRACA PLASTYCZNA, KLASY I – III SZKOŁA PODSTAWOWA
I miejsce |
Filip Widak, SP Głogów Młp., op. Agnieszka Janik |
II miejsce |
Małgorzata Gancarz, SP Głogów Młp., op. Elżbieta Szajna |
III miejsce |
Julia Tomaka, ZS Pogwizdów Nowy, op. Bożena Sobek |
Wyróżnienie
|
Szymon Lis, ZS Pogwizdów Nowy, op. Bożena Sobek Franciszek Kawa, SP Głogów Młp., op. Barbara Szafran Jan Białek, SP Głogów Młp., op. Grażyna Mularska |
KATEGORIA: PRACA LITERACKA, KLASY IV – VII SZKOŁA PODSTAWOWA
I miejsce |
Bartosz Grundas, SP Głogów Młp., op. Małgorzata Furman |
II miejsce |
Weronika Ozga, SP Rudna Wielka, op. Marta Grębosz |
III miejsce |
Amelia Rogala, SP Głogów Młp., op. Zdzisława Mierzwa - Woźny |
Wyróżnienie
|
Emilia Depa, SP Głogów Młp., op. Renata Rusin Karolina Rusin, SP Głogów Młp., op. Renata Rusin Gabriela Mazur, SP Głogów Młp., op. Renata Rusin |
KATEGORIA: PRACA PLASTYCZNA, KLASY IV – VII SZKOŁA PODSTAWOWA
I miejsce |
Zuzanna Król, ZS Budy Głogowskie, op. Barabara Węglarz |
II miejsce |
Patrycja Ślęzak, SP Głogów Młp., op. Halina Kasiak |
III miejsce |
Kornelia Barczak, ZS Wysoka Głogowska, op. Małgorzata Wąsik Maja Czyżewska, ZS Wysoka Głogowska, op. Małgorzata Wąsik |
Wyróżnienie
|
Dawid Grzywacz, ZS Budy Głogowskie, op. Barbara Węglarz Aleksandra Nowak, ZS Wysoka Głogowska, op. Małgorzata Wąsik Marcel Barczak, SP Głogów Młp., op. Halina Kasiak |
KATEGORIA: PRACA LITERACKA, KLASY II – III GIMNAZJUM
I miejsce |
Anna Żezała, SP Wierzchowisko, op. Beata Maj |
II miejsce |
Klaudia Dworak, SP Głogów Młp., op. Zdzisława Mierzwa - Woźny |
III miejsce |
Sebastian Kamler, SP Głogów Młp., op. Małgorzata Furman |
Wyróżnienie
|
Daniela Mačākovā, Zākladnā Škola Spišskē Podhradie, op. Martina Mačākovā Martyna Augustyn, SP Głogów Młp., op. Agnieszka Gorycka Olga Lipiński, SP Głogów Młp., op. Agnieszka Gorycka |
KATEGORIA: PRACA PLASTYCZNA, KLASY II – III GIMNAZJUM
I miejsce |
Barbara Sołtys, IX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Rzeszów, Michał Dąbrowski, SP Głogów Młp., op. Bożena Łyczko |
II miejsce |
Klaudia Rożek, IX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Rzeszów, Alina Fudali, SP Głogów Młp., op. Bożena Łyczko |
III miejsce |
Jagoda Sołek, IX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Rzeszów, Hubert Młynarski, SP Głogów Młp., op. Bożena Łyczko |
Wyróżnienie |
Martyna Augustyn, SP Głogów Młp, op. Halina Kasiak Paulina Duda, SP Głogów Młp, op. Halina Kasiak Tymoteusz Fudali, SP Głogów Młp, op. Bożena Łyczko |
NAGRODY SPECJALNE:
Nagroda Burmistrza Głogowa Małopolskiego:
Marta Ginalska, SP Głogów Młp., op. Grażyna Mularska
Kaja Michalak, SP Głogów Młp., op. Bożena Łyczko
Paulina Surowiec, SP Głogów Młp., op. Bożena Łyczko
Nagroda Dyrektora Zespołu Szkół w Głogowie Małopolskim:
Mikołaj Dyga, ZS Pogwizdów Nowy, op. Bożena Sobek
Wiktor Kulig, SP Głogów Młp., op. Halina Kasiak
Uczniowie z oratorium na misji Nguelemendoluka w Kamerunie
Nagroda Redaktora Jaromira Kwiatkowskiego:
Bartosz Grundas, SP Głogów Młp., op. Małgorzata Furman
Podpisy komisji konkursowej:
- ……………………………………….
- ……………………………………….
- ……………………………………….
- ……………………………………….
- ……………………………………….