Prezentujemy Państwu sylwetki najlepszych uczniów, którzy otrzymali zaszczytny tytuł Primus Inter Pares w roku szkolnym 2017/2018. W wyniku klasyfikacji rocznej uzyskali średnie ocen co najmniej 5,0 oraz najwyższe stopnie z zachowania. Wszystkim wyróżnionym uczniom oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i udanych, bezpiecznych wakacji!

 

klasa 4a - wychowawca mgr Agnieszka Szopińska
pierwszy rząd od lewej:
Nikola Kubas – 5,45
Milena Gancarz –5,18
Wiktoria Bolka – 5,9
Daria Brzezińska – Kosiorowska – 5,18
Julia Kozak – 5,64
drugi rząd od lewej:
Adam Szyszka – 5,27
Wiktoria Klisiewicz – 5,27
Katarzyna Kubicz – 5,64
Gabriela Piekarska – 5,27

 

klasa 4b - wychowawca mgr Katarzyna Chochulska
pierwszy rząd od lewej:
Karol Surowiec - 5,0
Joanna Sala – 5,0
Weronika Jeż – 5,27
Wojciech Rogala – 5,55
drugi rząd od lewej:
Jakub Gnat – 5,0
Piotr Tabiś – 5,09
Maksymilian Cisek – 5,18

 

klasa 4d - wychowawca mgr Małgorzata Furman
od lewej:
Tomasz Wiglusz – 5,09
Wiktoria Poskart – 5,0
Kinga Krajewska – 5,27
Milena Bazan – 5,0
Bartosz Grundas – 5,36

 

klasa 4e – wychowawca mgr Małgorzata Czech
pierwszy rząd od lewej;
Weronika Włodyka – 5,09
Natalia Bajek – 5,64
Anna Bednarz – 5,73
Karolina Gorzynik – 5,0
drugi rząd od lewej:
Martyna Skop – 5,27
Rogala Maksym – 5,45
Milena Szczur – 5,27
Julia Pado – 5,36
Konrad Kulik – 5,09 – bez zdj.
Brayan Kruk – 5,0 - bez zdj.

 

klasa 4f – wychowawca mgr Bogusław Mularski
od lewej:
Michał Widak – 5,45
Maja Dec – 5,27
Dagmara Guzior – 5,64
Aleksandra Michalak – 5,64
Bartłomiej Rycek – 5,45
Maja Kłeczek – 5,18 – bez zdj.

 

klasa 4g– wychowawca mgr Agnieszka Czyrek
pierwszy rząd od lewej:
Gabriela Brózda – 5,0
Natalia Kasak – 5,45
Natalia Grygiel – 5,36
Marta Brzezińska – 5,36
drugi rząd od lewej:
Michał Depa – 5,55
Dominik Smyk – 5,27
Tymoteusz Wrona – 5,0
Michał Puzio – 5,09
Olaf Faszczowy – 5,73

 

klasa 5a - wychowawca mgr Magdalena Dudek
od lewej:
Zuzanna Płoch – 5,0
Martyna Jeż - 5,45
Aleksandra Micał – 5,27
Kacper Mucha – 5,0

 

 

klasa 5b - wychowawca mgr Agata Płonka
pierwszy rząd od lewej:
Grzegorz Chodziński – 5,0
Natalia Nowicka - 5,0
Karolina Gut – 5,09
Anna Szeliga – 5,0
Mikołaj Gwóźdź – 5,55
drugi rząd od lewej:
Radosław Poźniak – 5,09
Szymon Szaro – 5,36

 

klasa 5c - wychowawca mgr Lidia Nowosiadły
od lewej:
Magdalena Mierzwa - 5,73
Klaudia Gaweł – 5,09
Kamila Wąsacz – 5,36

 

klasa 5d - wychowawca - mgr Beata Bajek
pierwszy rząd od lewej:
Julia Kogut – 5,18
Aleksandra Kmieć – 5,82
Gabriela Gawlak – 5,0
Julia Nieznańska – 5,27
Katarzyna Tarnowska – 5,0
drugi rząd od lewej:
Nikodem Wzorek – 5,09
Karol Włodyka – 5,75
Karol Jodłowski – 5,0
Adrian Pado – 5,45
Marcel Barczak – 5,45 – bez zdj.

 

klasa 6a - wychowawca mgr Halina Kasiak
od lewej:
Kacper Kotula – 5,0
Aleksandra Bazan – 5,0
Olimpia Gorycka – 5,54
Jakub Majchrowski – 5,0

 

klasa 6b - wychowawca mgr Justyna Gnat
od lewej:
Michał Tobiasz – 5,27
Julita Ciarkowska – 5,0
Anna Migut - 5,27 – bez zdj.
Klaudia Branach – 5,18 – bez zdj.

 

klasa 6c - wychowawca mgr Renata Rusin
pierwszy rząd od lewej:
Bartosz Dykiel – 5,72
Kacper Gunia – 5,36
Magdalena Wrona – 5,09
Filip Wilk – 5,27
Alan Pawlukiewicz – 5,45
drugi rząd od lewej:
Maciej Miętus – 5,0
Kamil Drómla – 5,72
Damian Drómla – 5,72
Kamil Baran – 5,72
Mikołaj Garlak – 5,54
Mikołaj Tarnowski – 5,0

 

klasa 6d - wychowawca mgr Ewa Migut
od lewej:
Oliwia Trzeciak – 5,36
Agata Bąk - 5,73
Kamila Kamińska – 5,27
Oliwia Myszak – 5,09
Natalia Drąg - 5,0

 

klasa 7a - wychowawca mgr Katarzyna Grabiec - Szamraj
od lewej:
Jakub Witt – 5,36
Karolina Rusin – 5,29
Emilia Depa – 5,0
Jakub Magierski – 5,29

 

klasa 7b - wychowawca mgr Ewa Skop
od lewej:
Wojciech Gotkowski – 5,0
Amelia Rogala – 5,14
Maksymilian Micał – 5,0

 

klasa 7c - wychowawca mgr Anna Kuceł
Natalia Bryś – 5,0

 

klasa 2a oddział gimnazjalny – wychowawca mgr Adrianna Kruk
Aleksandra Gancarz – 5,07
Sebastian Kamler – 5,0 – bez zdj.

 

klasa 2c oddział gimnazjalny – wychowawca mgr Agnieszka Gorycka
Martyna Augustyn – 5,29
Paulina Duda – 5,21

 

klasa 3a oddział gimnazjalny – wychowawca mgr Katarzyna Gancarz
pierwszy rząd od lewej:
Dominika Gniewek – 5,11
Wiktoria Janusz – 5,0
Klaudia Poźniak – 5,0
drugi rząd od lewej;
Jakub Wroniak – 5,38
Krzysztof Kordulski – 5,0
Jakub Marek – 5,05 – bez zdj.

 

klasa 3c oddział gimnazjalny – wychowawca mgr Sabina Malik
Izabela Bajek – 5,0

 

klasa 3d oddział gimnazjalny – wychowawca mgr Zdzisława Mierzwa-Woźny
Klaudia Dworak – 5,0

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj110
mod_vvisit_counterWczoraj300
mod_vvisit_counterTen miesiąc7030
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc7521

Aktualnie: gości 26, 
botów 1 połączonych
Twoje IP: 3.233.242.67
 , 
Dzisaj jest: 23 Kwi, 2024