I miejsce dziewcząt ze szkoły podstawowej w Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej (opiekun p. Agnieszka Czyrek)

I miejsce dziewcząt ze szkoły podstawowej w II rundzie Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej (opiekun p. Agnieszka Czyrek)

I miejsce dziewcząt ze szkoły podstawowej w III rundzie Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej (opiekun p. Agnieszka Czyrek)

I miejsce dziewcząt z gimnazjum w Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej (opiekun p. Bogdan Jeż)

IV miejsce dziewcząt z klas I gimnazjum i klas VI szkoły podstawowej w II rundzie Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej (opiekun p. Bogdan Jeż)

I miejsce chłopców ze szkoły podstawowej w Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej (opiekun p. Maciej Rusin)

I miejsce chłopców z gimnazjum w Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej (opiekun p. Marek Rokita)

I miejsce Gabrieli Kondras w rzucie piłeczką palantową na Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce (opiekun p. Agnieszka Czyrek)

I miejsce Gabrieli Kondras w rzucie piłeczką palantową na Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce (opiekun p. Agnieszka Czyrek, Maciej Rusin)

II miejsce Krystiana Pastuła w skoku w dal na Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce (opiekun p. Agnieszka Czyrek, Maciej Rusin)

III miejsce Patrycji Piwońskiej w skoku w dal na Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce (opiekun p. Agnieszka Czyrek, Maciej Rusin)

VII miejsce Patrycji Piwońskiej w skoku w dal na Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce (opiekun p. Agnieszka Czyrek)

I miejsce Michaliny Gołębiewskiej w pchnięciu kulą na Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce (opiekun p.Bogdan Jeż)

I miejsce Bartłomieja Paska w biegu na 110 m przez płotki na Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce (opiekun p.Bogdan Jeż)

III miejsce Wiktorii Pustelniak w skoku w dal na Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce (opiekun p.Bogdan Jeż)

III miejsce w sztafecie 4x100 m dziewcząt (Dominika Stec, Agnieszka Piwońska, Monika Wierzbanowska, Monika Baran) na Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce (opiekun p.Bogdan Jeż)

I miejsce indywidualne i II miejsce w deblu Antoniego Mierzwy (kl. IVa) na Ogólnopolskim Turnieju w Tenisie Ziemnym w Radomiu (opiekun p. Konrad Surowiec)

I miejsce indywidualne Antoniego Mierzwy (kl. IVa) na Ogólnopolskim Turnieju w Tenisie Ziemnym w Bielsku Białej (opiekun p. Konrad Surowiec)

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj283
mod_vvisit_counterWczoraj294
mod_vvisit_counterTen miesiąc2495
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc7521

Aktualnie: gości 18 połączonych
Twoje IP: 3.238.117.130
 , 
Dzisaj jest: 12 Kwi, 2024