Projekt Erasmus+ „T-BOX", który nasza szkoła realizuje we współpracy z Danmar Computers oraz placówkami oświatowymi z Bułgarii, Portugalii, Danii i Hiszpanii otrzymał certyfikat jakości i innowacji w dziedzinie edukacji szkolnej. Wyróżnienie zostało przyznane podczas dorocznej konferencji waloryzacyjnej zorganizowanej przez narodową agencję programu Erasmus+ w Bułgarii. Nagrodę wręczyli dyrektor wspomnianej instytucji, wiceminister spraw zagranicznych i wiceminister edukacji Bułgarii.

W konferencji wzięło udział wielu przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji edukacyjnych z całego kraju.
Jednym z działań podjętych w ramach projektu było przygotowanie przez nauczycieli Kart T-Box – uniwersalnego zestawu ulubionych i sprawdzonych ćwiczeń oraz technik pracy z uczniami. Ćwiczenia zebrane są w pięciu kategoriach: myślenie, ruch, emocje, zmysły i ekspresja. Zaletą Kart T-Box jest możliwość wykorzystania ich na różnych przedmiotach, łatwość w realizacji oraz atrakcyjność dla uczniów.
W naszej szkole właśnie rozpoczął się pilotaż Kart T-Box, w którym uczestniczy młodzież z klas V-VIII.

 

Sabina Malik - nauczyciel języka angielskiego, koordynator projektu

 

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj165
mod_vvisit_counterWczoraj763
mod_vvisit_counterTen miesiąc11211
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc17214

Aktualnie: gości 25 połączonych
Twoje IP: 3.230.173.188
 , 
Dzisaj jest: 23 Cze, 2024