Prezentujemy Państwu najlepszych uczniów naszej szkoły, którzy w wyniku klasyfikacji śródrocznej otrzymali najwyższe oceny z zachowania i poszczególnych przedmiotów. Uczniowie zostali uhonorowani zaszczytnym tytułem przyznawanym przez dyrektora szkoły „Primus Inter Pares".
Serdecznie gratulujemy!

klasa 4b – wychowawca mgr Halina Kotula


pierwszy rząd od lewej:
Maja Padwińska – 5,55
Zuzanna Drzał – 5,18
Karolina Sasiela – 5,27
drugi rząd od lewej:
Milena Węglowska – 5,45
Karolina Kubicz – 5,0
Zuzanna Ostrowska – 5,27

 

klasa 4c - wychowawca mgr Beata Lenart

od lewej:
Alan Gaweł - 5,00
Szymon Dacko - 5,27
Martin Miętus - 5,09

 

klasa 4d – wychowawca mgr Justyna Gnat

od lewej:
Weronika Pastuła – 5,18
Julia Waltoś – 5,09
Małgorzata Tarnowska – 5,18
Weronika Brózda – 5,27

 

 

klasa 4e – wychowawca mgr Katarzyna Gancarz

od lewej:
Golema Joanna – 5,0
Izabela Pomykała – 5,27

 

klasa 4f – wychowawca mgr Małgorzata Bazan


od lewej:
Piotr Hołysz – 5,18
Pola Kopeć – 5,36
Gabriela Wyroba – 5,0
Jakub Kogut – 5,0

 

klasa 4g – wychowawca mgr Anna Łącka

od lewej:
Julia Alberska – 5,09
Riya Sharma – 5,36

 

klasa 5a –wychowawca mgr Agnieszka Szopińska

od lewej:
Katarzyna Kubicz – 5,08
Wiktoria Bolka – 5,75
Nikola Kubas – 5,25
Julia Kozak – 5,17 (bez zdj.)

 

 

klasa 5b – wychowawca mgr Katarzyna Chochulska

Wojciech Rogala 5,08 (bez zdj.)

 

klasa 5d – wychowawca mgr Małgorzata Furman

Wiktoria Poskart - 5,00

 

klasa 5e – wychowawca mgr Małgorzata Czech

od lewej:
Milena Szczur – 5,0
Natalia Bajek – 5,33
Anna Bednarz – 5,50
Martyna Skop – 5,25

 

klasa 5f – wychowawca mgr Bogusław Mularski

od lewej:
Dagmara Guzior – 5,33
Michał Widak – 5,25
Aleksandra Michalak – 5,25

 

klasa 5g – wychowawca mgr Agnieszka Czyrek

Marta Brzezińska – 5,17
Olaf Faszczowy – 5,25

 

klasa 6a – wychowawca mgr Magdalena Dudek

od lewej:
Martyna Jeż – 5,45
Aleksandra Micał – 5,18

 

klasa 6c – wychowawca mgr Lidia Nowosiadły

Magdalena Mierzwa – 5,55

 

 

klasa 6d – wychowawca mgr Beata Bajek

od lewej:
Karol Włodyka - 5,45
Aleksandra Kmieć - 5,55
Jakub Dziedzic - 5,00
Marcel Barczak - 5,55
Julia Kogut - 5,27
Nikodem Wzorek - 5,36
Julia Nieznańska - 5,09
Adrian Pado - 5,27

 

klasa 7a – wychowawca mgr Ewa Furgała

od lewej:
Kamil Baran - 5,0
Bartosz Dykiel – 5,07
Olimpia Gorycka – 5,0
Damian Drómla – 5,0

 

klasa 8a – wychowawca mgr Katarzyna Grabiec - Szamraj

od lewej:
Jakub Witt – 5,0
Karolina Rusin – 5,14
Jakub Magierski – 5,0

 

klasa 3c oddział gimnazjalny – wychowawca mgr Agnieszka Gorycka

od lewej:
Martyna Augustyn – 5,0
Paulina Duda – 5,0

 

klasa 3d oddział gimnazjalny - wychowawca mgr Edyta Pożarycka

Kamil Szeliga – 5,0

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

baner3

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1335
mod_vvisit_counterWczoraj1481
mod_vvisit_counterTen miesiąc20860
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc25830

Aktualnie: gości 26 połączonych
Twoje IP: 54.90.204.233
 , 
Dzisaj jest: 19 Mar, 2019