Uczennice naszej szkoły: Maja Zając, Amelia Malinowska, Patrycja Ślęzak oraz Wiktoria Jaskuła wzięły udział w XVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej „Z piosenką przez Europę". Konkurs odbył się 3 czerwca na scenie MGDK w Głogowie Małopolskim. Patronatem honorowym został objęty przez panią Małgorzatę Rauch Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz pana Pawła Baja Burmistrza Głogowa Małopolskiego. Organizatorem zmagań wokalnym byli nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim. Do konkursu przystąpiło 52 uczestników z 25 szkół. Uczniowie prezentowali piosenki w języku angielskim, francuskim lub niemieckim, rywalizując ze sobą w trzech kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum oraz liceum.
Dwie uczennice naszej szkoły zdobyły miejsca na podium. Maja Zając zajęła I miejsce w kategorii szkoła podstawowa, a Wiktora Jaskuła III miejsce w tej samej kategorii. Maja Zając ponadto otrzymała nagrodę specjalną dyrektora ZSO pani Agnieszki Wiglusz - Zięby za brawurowe wykonanie swojej piosenki.
Serdecznie gratulujemy sukcesu!!!

Hanna Rzeszutek nauczycielka muzyki

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj302
mod_vvisit_counterWczoraj256
mod_vvisit_counterTen miesiąc302
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc13816

Aktualnie: gości 23, 
botów 1 połączonych
Twoje IP: 3.226.122.122
 , 
Dzisaj jest: 01 Kwi, 2023