Prezentujemy najlepszych uczniów naszej szkoły, którzy w wyniku klasyfikacji rocznej uzyskali zaszczytny tytuł PRIMUS INTER PARES, osiągając średnią ocen co najmniej 5,0 oraz bardzo dobre i wzorowe zachowanie.
Dziękujemy uczniom za całoroczną pracę, wysiłek i zaangażowanie, bez których nie udałoby im się osiągnąć tak wysokich wyników. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych oraz udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

klasa 4a – wychowawca: mgr Sylwia Szponar - Haligowska

Martyna Dec - 5,33

 

klasa 4b – wychowawca: mgr Halina Kotula

od lewej:
Maja Padwińska – 5,64
Zuzanna Drzał – 5,36
Maria Dudek – 5,0
Zuzanna Ostrowska – 5,36
Karolina Sasiela – 5,27
Zuzanna Krauz – 5,27
Milena Węglowska – 5,36
Karolina Kubicz – 5,09

 

klasa 4c – wychowawca: mgr Beata Lenart

od lewej:
Martin Miętus – 5,27
Zuzanna Bujak – 5,0
Aleksandra Bujak – 5,36
Szymon Dacko – 5,27

 

klasa 4d – wychowawca: mgr Justyna Gnat

od lewej:
Małgorzata Tarnowska – 5,27
Julia Waltoś – 5,45
Jakub Koprucha – 5,27
Weronika Brózda – 5,45
Weronika Pastuła – 5,55

 

klasa 4e – wychowawca: mgr Katarzyna Gancarz

od lewej:
Paulina Jodłowska – 5,09
Wiktoria Pyza – 5,0
Joanna Golema – 5,45
Zuzanna Selwa – 5,09
Izabela Pomykała – 5,36
Aleksandra Padwińska – 5,09

 

klasa 4f – wychowawca: mgr inż. Małgorzata Bazan

od lewej:
Piotr Hołysz – 5,27
Dominika Woźny – 5,0
Pola Kopeć – 5,27
Gabriela Wyroba – 5,45
Nikodem Kata – 5,18
Jakub Kogut – 5,27

 

klasa 4g – wychowawca: mgr Anna Łącka

od lewej:
Riya Sharma – 5,55
Damian Bajek – 5,09
Julia Alberska – 5,36

 

klasa 5a – wychowawca: mgr Agnieszka Szopińska

pierwszy rząd od lewej:
Julia Kozak – 5,33
Milena Gancarz – 5,0
Nikola Kubas – 5,50
drugi rząd od lewej:
Wiktoria Bolka – 5,75
Wiktoria Klisiewicz – 5,17
Katarzyna Kubicz – 5,42

 

klasa 5b– wychowawca: mgr Katarzyna Chochulska

od lewej:
Wojciech Rogala – 5,0
Karol Surowiec – 5,0
Piotr Tabiś - 5,0
Joanna Sala – 5,0
Jeż Weronika – 5,25 (bez zdj.)
Michał Grabarz – 5,17 (bez zdj.)
Jolanta Kątek – 5,0 (bez zdj.)

 

klasa 5d – wychowawca: mgr Małgorzata Furman

od lewej:
Wiktoria Poskart – 5,25
Kinga Krajewska – 5,08
Aleksandra Sasiela – 5,0

 

klasa 5e – wychowawca: mgr Małgorzata Czech

pierwszy rząd od lewej:
Martyna Skop – 5,25
Karolina Gorzynik – 5,17
Natalia Bajek – 5,50
Anna Bednarz – 5,63
drugi rząd od lewej:
Weronika Włodyka – 5,17
Maksym Rogala – 5,25
Julia Pado – 5,25
Milena Szczur – 5,08 (bez zdj.)

 

klasa 5f – wychowawca: mgr Bogusław Mularski

od lewej:
Michał Widak – 5,42
Aleksandra Michalak – 5,25
Dagmara Guzior – 5,42
Maja Kłeczek – 5,0

 

klasa 5g – wychowawca: mgr Agnieszka Czyrek

pierwszy rząd od lewej:
Marta Brzezińska – 5,42
Gabriela Brózda – 5,0
Natalia Grygiel – 5,0
Natalia Kasak – 5,0
drugi rząd od lewej:
Michał Depa – 5,25
Olaf Faszczowy – 5,50
Dominik Smyk – 5,0
Miłosz Cisek – 5,0
Tymoteusz Wrona – 5,0

 

klasa 6a – wychowawca: mgr Magdalena Dudek

od lewej:
Aleksandra Micał – 5,45
Kacper Mucha – 5,0
Martyna Jeż – 5,64

 

klasa 6b – wychowawca: mgr Agata Płonka

od lewej:
Szymon Szaro – 5,27
Natalia Nowicka – 5,0
Mikołaj Gwóźdź – 5,36

 

klasa 6c – wychowawca: mgr Lidia Nowosiadły

od lewej:
Magdalena Mierzwa – 5,73
Kamila Wąsacz – 5,36

 

klasa 6d – wychowawca: mgr Beata Bajek

pierwszy rząd od lewej:
Jakub Dziedzic – 5,09
Julia Nieznańska – 5,27
Julia Kogut – 5,27
Gabriela Gawlak – 5,09
Karol Włodyka – 5,91
drugi rząd od lewej;
Nikodem Wzorek – 5,64
Adrian Pado – 5,55
Marcel Barczak – 5,73
Karol Jodłowski – 5,0
Aleksandra Kmieć – 5,64 (bez zdj.)

 

klasa 7a – wychowawca: mgr Ewa Furgała

Damian Drómla – 5,29
Kamil Baran – 5,50
Kamil Drómla – 5,14
Karol Kulbida – 5,07
Bartosz Dykiel – 5,36
Olimpia Gorycka – 5,21

 

klasa 7c – wychowawca: mgr Sabina Malik

od lewej:
Alan Pawlukiewicz – 5,07
Maciej Miętus – 5,14

 

klasa 7d – wychowawca: mgr Joanna Łach

Agata Bąk – 5,21

 

 

klasa 8a – wychowawca: mgr Katarzyna Grabiec – Szamraj

pierwszy rząd od lewej:
Karolina Rusin – 5,50
Wiktoria Jaskuła – 5,39
Zuzanna Kozak- 5,17
Amelia Malinowska – 5,22
drugi rząd od lewej:
Jakub Magierski – 5,39
Patrycja Ślęzak – 5,06
Gabriela Mazur – 5,0
Jakub Witt – 5,22

 

klasa 8b – wychowawca: mgr Ewa Skop

od lewej:
Maksymilian Micał – 5,06
Amelia Rogala – 5,0
Wiktoria Żak – 5,0
Wojciech Gotkowski – 5,0

 

klasa 8d – wychowawca: mgr Anna Kuceł

od lewej:
Kaja Michalak – 5,06
Natalia Bryś – 5,17

 

klasa 3a gimnazjum – wychowawca: mgr Adrianna Kruk

od lewej:
Kamil Rycek – 5,22
Michał Dąbrowski – 5,0
Aleksandra Gancarz – 5,28
Sebastian Kamler – 5,0
Hubert Młynarski – 5,11

 

klasa 3b gimnazjum – wychowawca mgr Ewa Łyczko

Martyna Łuc – 5,0

 

klasa 3c gimnazjum – wychowawca: mgr Agnieszka Gorycka

od lewej:
Agata Bazan – 5,06
Wiktoria Henzel – 5,0
Martyna Augustyn – 5,39
Paulina Duda – 5,22 (bez zdj.)

 

klasa 3d gimnazjum – wychowawca: mgr Edyta Pożarycka

Kamil Szeliga – 5,33

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

baner3

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj195
mod_vvisit_counterWczoraj228
mod_vvisit_counterTen miesiąc6515
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc8971

Aktualnie: gości 24 połączonych
Twoje IP: 18.207.136.184
 , 
Dzisaj jest: 22 Wrz, 2019