PRZYWOZY
Godzina odjazdu |
Linia |
Kierunek |
6.27 |
306 |
BUGAJ – STYKÓW – ul. ZAGAJNIKOWA - JANCIÓWKA – ul. WYGODA – os. SŁONECZNE – ul. SIKORSKIEGO – ul. FABRYCZNA - SZKOŁA |
6.54 |
302 |
Os. ROGOŹNICA - LIPIE – ul. WOLA CICHA – os. ZABAJKA – CENTRUM PRZESIADKOWE - SZKOŁA |
6.55 |
302 |
Os. NIWA – ul. BORSUK, OGRODOWA - SZKOŁA |
7.13 |
302 |
GRABNIK ul. SOSNOWA - SZKOŁA |
ODWOZY
Godzina odjazdu |
Linia |
Kierunek |
13.16 |
306 |
SZKOŁA – ul. FABRYCZNA – ul. GAJOWA – ul. WYGODA – ul. ZAGAJNIKOWA -JANCIÓWKA - STYKÓW – BUGAJ |
15.06 |
306 |
SZKOŁA – RYNEK – os. SŁONECZNE – ul. SIKORSKIEGO – ul. WYGODA – ul. ZAGAJNIKOWA - JANCIÓWKA - STYKÓW – BUGAJ |
|
||
13.10 |
302 |
SZKOŁA – ul. OGRODOWA – os. BORSUK -os. NIWA |
14.10 |
302 |
SZKOŁA – ul. OGRODOWA – os. BORSUK -os. NIWA – ul. SOSNOWA |
|
||
13.36 |
302 |
SZKOŁA – os. ZABAJKA– ul. WOLA CICHA - LIPIE – os. ROGOŹNICA |