„Nie dla szkoły, lecz dla życia uczymy się". Ta starożytna, rzymska maksyma oddaje cały sens nauki w szkolnych murach. Cieszymy się, że tak wielu podopiecznych naszej szkoły swoją postawą i rzetelnością przynosi chlubę placówce, a sobie i rodzicom radość.
Przedstawiamy więc Państwu uczniów szkoły, którzy w wyniku klasyfikacji rocznej uzyskali zaszczytny tytuł PRIMUS INTER PARES, osiągając średnią ocen co najmniej 5,0 oraz wzorowe i bardzo dobre zachowanie.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych oraz udanych i bezpiecznych wakacji.

 Klasa 4a – wychowawca mgr Agnieszka Gorycka:

1. Maksymilian Bajek 5,18
2. Zuzanna Cebula 5,27
3. Maksymilian Czebieniak 5,45
4. Krzysztof Dziedzic 5,18
5. Amelia Kogut 5,45
6. Dominik Pado 5,55
7. Amelia Pomykała 5,18
8. Gabriela Pomykała 5,27
9. Michał Salwierz 5.0
10. Dominik Wajda 5.18


Klasa 4b – wychowawca mgr Agnieszka Czyrek:

1. Dominika Baran 5,18
2. Mateusz Chmielowiec 5,09
3. Beniamin Depa 5,73
4. Maciej Dyrak 5,18
5. Małgorzata Gancarz 5,64
6. Natasza Gaweł 5,0
7. Aleksandra Jędrych 5,27
8. Oskar Kamler 5,18
9. Natasza Krupa 5,27
10. Julia Ligmanowska 5,0
11. Maja Łach 5,64
12. Milena Pawlak 5,64
13. Gabriela Penar 5,36
14. Wiktoria Piwońska 5,09
15. Nikola Sereda 5,09
16. Szymon Sudoł 5,55


Klasa 4c – wychowawca mgr Małgorzata Reguła:

1. Patrycja Bajek 5,27
2. Jan Białek 5,27
3. Antoni Depa 5,64
4. Kacper Dworak 5,45
5. Dawid Garlak 5,0
6. Maja Gaweł 5,27
7. Szymon Maj 5,36
8. Michał Myszak 5,27
9. Aleksandra Poterucha 5,09
10. Szymon Słowik 5,73
11. Julia Szymańska 5,36
12. Maja Tyrawska 6,0


Klasa 4d – wychowawca mgr Bogusław Mularski:

1. Izabela Gancarz 5,45
2. Franciszek Kawa 5,82
3. Natalia Molęda 5,09
4. Lena Olejarczyk 5,09
5. Franciszek Rybczyk 5,18
6. Szymon Widelak 5,27
7. Aleksander Wojton 5,36


Klasa 5a – wychowawca mgr Anna Kuceł:

1. Dawid Baran 5,25
2. Kacper Domin 5,17
3. Jakub Garlak 5,25
4. Kaja Gontek 5,25
5. Alina Shykman 5,08
6. Jakub Trędowicz 5,33
7. Michał Tyrawski 5,58
8. Szymon Wąsik 5,00


Klasa 5b – wychowawca mgr Ewa Skop:

1. Weronika Dąbrowska 5,50
2. Oliwia Gut 5,0
3. Milena Krzysko 5,0
4. Kinga Piątek 5,25
5. Kornelia Reguła 5,0
6. Oliwia Stec 5,33
7. Zuzanna Żabczyńska 5,25


Klasa 6a – wychowawca mgr Sylwia Szponar – Haligowska:

1. Wiktor Łabudzki 5,17
2. Martyna Dec 5,08
3. Jakub Zimnicki 5,08


Klasa 6b – wychowawca mgr Halina Kotula:

1. Maria Dudek 5,25
2. Zuzanna Ostrowska 5,08
3. Maja Padwińska 5,58
4. Judyta Wrona 5,25


Klasa 6c – wychowawca mgr Edyta Pożarycka:

1. Aleksandra Bujak 5,08
2. Szymon Dacko 5,08
3. Alan Gaweł 5,0
4. Martin Miętus 5,17
5. Kacper Rąkoski5,17


Klasa 6d – wychowawca mgr Natalia Pado:

1. Weronika Brózda 5,25
2. Weronika Pastuła 5,25
3. Julia Waltoś 5,58


Klasa 6e – wychowawca mgr Katarzyna Gancarz:

1. Joanna Golema 5,50
2. Paulina Jodłowska 5,00
3. Julia Kunysz 5,08
4. Aleksandra Padwińska 5,00
5. Izabela Pomykała 5,58
6. Wiktoria Sobolewska 5,00


Klasa 6f – wychowawca mgr inż. Małgorzata Bazan:

1. Patrycja Adamska 5,25
2. Natalia Cisek5,17
3. Piotr Hołysz5,27
4. Jakub Kogut5,25
5. Pola Kopeć 5,25
6. Gabriela Wyroba 5,33


Klasa 6g – wychowawca mgr Anna Łącka:

1. Damian Bajek 5,33
2. Anna Flis 5,33
3. Kornelia Jasik 5,08
4. RiyaSharma 5,75
5. Julia Sondej 5,00


Klasa 7a – wychowawca mgr Agnieszka Szopińska:

1. Aleksandra Bawor 5,14
2. Anna Bednarz 5,43
3. Gabriela Brózda 5,07
4. Marta Brzezińska 5,43
5. Miłosz Cisek 5,00
6. Michał Depa 5,00
7. Olaf Faszczowy 5,36
8. Dagmara Guzior 5,23
9. Julia Kozak 5,14
10. Wiktoria Poskart 5,14
11. Weronika Jeż 5,07


Klasa 7b – wychowawca mgr Małgorzata Furman:

1. Dominik Smyk 5,43
2. Emilia Kazik 5,21
3. Tymoteusz Wrona 5,14


Klasa 7c – wychowawca mgr Małgorzata Czech:

1. Natalia Bajek 5,00
2. Karolina Gorzynik 5,21
3. Natalia Grygiel 5,00
4. Maksym Rogala 5,14


Klasa 7e – wychowawca mgr Katarzyna Bawor:

1. Milena Gancarz 5,14
2. Nikola Kubas 5,07


Klasa 8a – wychowawca mgr Katarzyna Grabiec – Szamraj:

1. Marcel Barczak 5,5
2. Jakub Dziedzic 5,0
3. Martyna Jeż 5,28
4. Adrian Pado 5,11
5. Szymon Szaro 5,28
6. Karol Włodyka 5,61
7. Nikodem Wzorek 5,05


Klasa 8b – wychowawca mgr Agata Płonka:

1. Aleksandra Kmieć 5,2
2. Katarzyna Tarnowska 5,0


Klasa 8c – wychowawca mgr Lidia Nowosiadły:

1. Magdalena Mierzwa 5,44
2. Kamila Wąsacz 5,00


Klasa 8d – wychowawca mgr Adrianna Kruk:

1. Aleksandra Micał 5,33
2. Julia Nieznańska 5,11

Tekst autorstwa Haliny Kotuli

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj360
mod_vvisit_counterWczoraj219
mod_vvisit_counterTen miesiąc12419
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc19427

Aktualnie: gości 28 połączonych
Twoje IP: 3.235.60.144
 , 
Dzisaj jest: 26 Lip, 2021