Pierwsze półrocze roku szkolnego 2021/2022 już za nami, zatem z radością prezentujemy najlepszych uczniów naszej szkoły, którzy w wyniku klasyfikacji śródrocznej osiągnęli średnią ocen co najmniej 5,0 i wysokie noty z zachowania, zdobywając jednocześnie zaszczytny tytuł PRIMUS INTER PARES.
Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników, niech talent i wytrwałość w dążeniu do celu pozwolą Wam osiągnąć najwyższe laury!
Całej społeczności szkolnej życzymy zdrowia, powodzenia i sukcesów oraz bezpiecznego wypoczynku zimowego!

 

Klasa 4a – wychowawca mgr Beata Bajek:

1. Jan Bajek 5,45
2. Igor Chodziński 5,27
3. Jakub Dacko 5,18
4. Maksymilian Feliniak 5,00
5. Zuzanna Iskra 5,36
6. Tymoteusz Orszulik 5,00
7. Lilla Poźniak 5,18
8. Oliwier Pruchnik 5,00
9. Alicja Sudoł 5,09
10. Jagoda Wilk 5,36

 

Klasa 4b – wychowawca mgr Marek Rokita:

1. Julia Białek 5,64
2. Blanka Drupka 5,27
3. Zuzanna Krasoń 5,36
4. Jakub Kraus 5,09
5. Mariia Kryvenchenko 5,20
6. Tymoteusz Kubas 5,00
7. Emilia Łach 5,09
8. Paulina Nowicka 5,36
9. Klaudia Prucnal 5,18

 

klasa 4c – wychowawca mgr Anna Lenart – Kulig:

1. Lena Bachórz 5,09
2. Diana Barczak 5,82
3. Szymon Bawor 5,36
4. Jan Kawa 5,36
5. Karolina Kołodziej 5,00
6. Kacper Kowal 5,00
7. Adam Malik 5,45
8. Lilla Pawlukiewicz 5,55
9. Amelia Tylutka 5,00
10. Bartosz Woźniak 5,09

 

Klasa 4d – wychowawca mgr Agata Płonka:

1. Maja Bazan 5,0
2. Emilia Ciepielowska 5,36
3. Oliwia Drómla 5,27
4. Damian Kępanowski 5,18
5. Bartosz Kogut 5,36
6. Wiktor Koprucha 5,27

 

Klasa 5a – wychowawca mgr Agnieszka Gorycka:

1. Zuzanna Cebula 5.0
2. Amelia Kogut 5,17

 

Klasa 5b – wychowawca mgr Agnieszka Czyrek:

1. Mateusz Chmielowiec 5,17
2. Małgorzata Gancarz 5,58
3. Maja Łach 5,25
4. Milena Pawlak 5,67
5. Gabriela Penar 5,0
6. Szymon Sudoł 5,50

 

Klasa 5c – wychowawca mgr Małgorzata Reguła:

1. Antoni Depa 5,42
2. Kacper Dworak 5,17
3. Szymon Słowik 5,25
4. Maja Tyrawska 5,67

 

Klasa 5d – wychowawca mgr Bogusław Mularski:

1. Franciszek Kawa 5,50

 

Klasa 6a – wychowawca mgr Anna Kuceł:

1. Kaja Gontek 5,00
2. Jakub Trędowicz 5,25
3. Michał Tyrawski 5,17

 

Klasa 6b – wychowawca mgr Ewa Skop:

1. Weronika Dąbrowska 5,17
2. Oliwia Stec 5,17

 

Klasa 7a – wychowawca mgr Natalia Pado:

1. Joanna Golema 5,07
2. Piotr Hołysz 5,08
3. Maja Padwińska 5,00

 

Klasa 7f – wychowawca mgr Joanna Łach:

1. Julia Waltoś 5,14

 

Klasa 8a – wychowawca mgr Agnieszka Szopińska:

1. Anna Bednarz 5,00
2. Marta Brzezińska 5,36
3. Dagmara Guzior 5,07
4. Weronika Jeż 5,07

 

Klasa 8e – wychowawca mgr Katarzyna Bawor:

1. Milena Gancarz 5,00
2. Nikola Kubas 5,00

nauczycielka Halina Kotula

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj538
mod_vvisit_counterWczoraj461
mod_vvisit_counterTen miesiąc8430
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc11620

Aktualnie: gości 5 połączonych
Twoje IP: 3.235.24.113
 , 
Dzisaj jest: 24 Maj, 2022