Nadszedł najbardziej wyczekiwany przez uczniów dzień zakończenia roku szkolnego i tradycyjnie najlepsi uczniowie naszej szkoły zostali uhonorowani zaszczytnym tytułem przyznawanym przez dyrektora szkoły „Primus Inter Pares". Stąd też gratulacje dla tych, którzy w wyniku klasyfikacji rocznej zdobyli najwyższe noty z zachowania, a z poszczególnych przedmiotów uzyskali średnią co najmniej 5,0.
Szczególne uznanie kierujemy do uczennicy klasy 4b – Julii Białek, która osiągnęła najwyższy wynik edukacyjny ze średnią 6.0. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy wspaniałych osiągnięć zaś ich rodzicom życzymy, by powodów do dumy nie zabrakło w kolejnych latach.
Całej społeczności szkolnej życzymy, by cieszyli się zasłużonym letnim wypoczynkiem i dbali w czasie wakacji o swoje bezpieczeństwo. Do zobaczenia we wrześniu!

 

Klasa 4a – wychowawca mgr Beata Bajek:

pierwszy rząd od lewej:

Daria Olchawska 5,36

Lilla Poźniak 5,45

Jagoda Wilk 5,73

Alicja Sudoł 5,36

drugi rząd od lewej:

Igor Chodziński 5,45

Tymoteusz Orszulik 5,36

Jakub Dacko 5,09

Jan Bajek 5,64

Zuzanna Iskra 5,55 (bez zdj.)

Maksymilian Feliniak 5,27 (bez zdj.)

 

 

Klasa 4b – wychowawca mgr Marek Rokita:

pierwszy rząd od lewej:

Blanka Drupka 5,45

Zuzanna Krasoń 5,45

Julia Białek 6,0

Klaudia Prucnal 5,18

Mariia Kryvenchenko 5,60

Emilia Łach 5,36

drugi rząd od lewej:

Jakub Kraus 5,27

Dawid Golema 5,0

Tymoteusz Kubas 5,36

Paulina Nowicka 5,73 (bez zdj.)

 

Klasa 4c – wychowawca mgr Anna Lenart-Kulig:

pierwszy rząd od lewej:

Lena Bachórz 5,18

Julia Duda 5,09

Diana Barczak 5,91

Karolina Kołodziej 5,09

Amelia Tylutka 5,0

drugi rząd od lewej:

Bartosz Woźniak 5,55

Szymon Bawor 5,64

Lilla Pawlukiewicz 5,64

Adam Malik 5,64

Kacper Kowal 5,27

Jan Kawa 5,55

Aleksandra Kryńska 5,0 (bez zdj.)

 

Klasa 4d – wychowawca mgr Agata Płonka:

pierwszy rząd od lewej:

Emilia Ciepielowska 5,45

Maja Bazan 5,0

Oliwia Drómla 5,27

Kinga Szczepańska 5,27

drugi rząd od lewej:

Damian Kępanowski 5,45

Wiktor Koprucha 5,18

Bartosz Kogut 5,36

 

Klasa 5a – wychowawca mgr Agnieszka Gorycka:

od lewej:

Dominik Pado 5,25

Amelia Kogut 5,33

Dominik Wajda 5,08

 

Klasa 5b – wychowawca mgr Agnieszka Czyrek:

pierwszy rząd od lewej:

Małgorzata Gancarz 5,58

Aleksandra Jędrych 5,17

Natasza Krupa 5,0

Gabriela Penar 5,25

Maja Łach 5,50

drugi rząd od lewej:

Mateusz Chmielowiec 5,33 

Dominika Baran 5,0

Milena Pawlak 5,92

Szymon Sudoł 5,83

Beniamin Depa 5,17

 

 

Klasa 5c – wychowawca mgr Małgorzata Reguła:

od lewej:

Antoni Depa 5,42

Kacper Dworak 5,08

Aleksandra Poterucha 5,0

Szymon Słowik 5,33

Maja Tyrawska 5,58 (bez zdj.)

 

Klasa 5d – wychowawca mgr Bogusław Mularski:

od lewej:

Franciszek Kawa 5,75

Natalia Molęda 5,0

Franciszek Rybczyk 5,0

 

Klasa 6a – wychowawca mgr Anna Kuceł:

od lewej:

Kaja Gontek 5,17

Jakub Trędowicz 5,33

Alina Shykman 5,25

 

Klasa 6b – wychowawca mgr Ewa Skop:

od lewej:

Kornelia Reguła 5,08

Weronika Dąbrowska 5,33

Oliwia Stec 5,33

Zuzanna Żabczyńska 5,25

 

Klasa 7a – wychowawca mgr Natalia Pado:

pierwszy rząd od lewej:

Gabriela Wyroba 5,0

Izabela Pomykała 5,07

Joanna Golema 5,14

Maja Padwińska 5,21

drugi rząd od lewej:

Weronika Brózda  5,0

Piotr Hołysz 5,08

 

Klasa 7b – wychowawca mgr Katarzyna Gancarz:

Wiktoria Sobolewska 5,0

 

Klasa 7d – wychowawca mgr Sabina Malik:

Anna Trzeciak 5,0 (bez zdj.)

 

Klasa 7f – wychowawca mgr Joanna Łach:

Julia Waltoś 5,43

Małgorzata Tarnowska 5,0 (bez zdj.)

 

 

Klasa 8a– wychowawca mgr Agnieszka Szopińska:

pierwszy rząd od lewej:

Aleksandra Bawor 5,28

Julia Kozak 5,11

Maja Kłeczek 5,06

Weronika Jeż 5,33

Anna Bednarz 5,67

drugi rząd od lewej:

Marta Brzezińska 5,56

Wiktoria Poskart 5,28

Milena Szczur 5,22

Gabriela Brózda 5,28

Dagmara Guzior 5,39

Olaf Faszczowy 5,0

Miłosz Cisek 5,0

Michał Depa 5,11

 

Klasa 8b – wychowawcy mgr Małgorzata Furman, mgr Maciej Rusin:

Emilia Kazik 5,17 (bez zdj.)

 

Klasa 8c – wychowawca mgr Małgorzata Czech:

od lewej:

Maksym Rogala 5,13

Karolina Gorzynik 5,11

Natalia Bajek 5,23

Dominik Smyk 5,05

Natalia Grygiel 5,23 (bez zdj.)

 

 

Klasa 8d – wychowawca mgr Renata Rusin:

Milena Bazan 5,0

Michał Widak 5,0

 

 

Klasa 8e – wychowawca mgr Katarzyna Bawor:

od lewej:

Nikola Kubas 5,07

Michał Grabarz 5,07

Milena Gancarz 5,14

 

Halina Kotula, nauczyciel

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj200
mod_vvisit_counterWczoraj203
mod_vvisit_counterTen miesiąc2524
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc9166

Aktualnie: gości 17 połączonych
Twoje IP: 44.200.175.255
 , 
Dzisaj jest: 09 Sie, 2022