Z radością informujemy, że 7 grudnia został rozstrzygnięty Gminny Konkurs Nasze Opowieści ,,Czy to bajka, czy nie bajka...?"- w poszukiwaniu krasnoludków z Marią Konopnicką ku współczesnej literaturze dziecięcej. Był on skierowany do uczniów klas 1-3 szkół podstawowych, którzy mieli okazję zaprezentować swój talent krasomówczy i plastyczny. Konkurs miał na celu zwrócenie uwagi dzieci na pielęgnowanie ojczystego języka, rozbudzenie zamiłowania do pięknego mówienia, zainteresowanie rodzimą literaturą, wspieranie umiejętności interpretacji lektury oraz upamiętnienie postaci Marii Konopnickiej.
Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne i pieczołowicie wykonane prace młodych uczestników, jak i słuchaliśmy wspaniałych opowieści. Mamy nadzieję, że dzieci nadal będą rozwijać się plastycznie i literacko.

 W kategorii plastycznej wyłoniono następujących laureatów:
Nagroda Burmistrza Głogowa Młp.: Martyna Wojnar kl. II SP Głogów Młp. op. p. Marta Borycka
Nagroda Dyrektora Szkoły Podstawowej w Głogowie Młp.: Kacper Drążek kl. III SP Głogów Młp. op. p. Grażyna Mularska
Klasy 1:
miejsce I Aleksandra Pado SP Głogów Młp. op. p. Irmina Kuc
miejsce II Nikola Kowalska ZS Budy Głogowskie op. p. Barbara Saładiak
miejsce III Dominik Ostrykiewicz SP Głogów Młp. op. p. Magdalena Chmura
Wyróżnienie: Kornelia Kutacha ZS Budy Głogowskie op. p. Barbara Saładiak
Jan Pikul SP Głogów Młp. op. p. Irmina Kuc
Martyna Brudz SP Głogów Młp. op. p. Lidia Nowosiadły
Klasy 2:
miejsce I Fabian Bielański SP Głogów Młp. op. p. Anna Terpin
miejsce II Lena Mazur ZS Budy Głogowskie op. p. Teresa Kogut
miejsce III Kamil Godzisz SP Głogów Młp. op. p. Agnieszka Janik
Wyróżnienie: Emilia Tyrawska SP Głogów Młp. op. p. Agnieszka Janik
Kornelia Nabożny ZS Budy Głogowskie op. p. Teresa Kogut
Krystian Szczupaj SP Głogów Młp. op. p. Marta Borycka
Klasy 3 :
miejsce I Aleksandra Więcek ZS Przewrotne op. p. Beata Kosiorowska
miejsce II Miriam Oubari SP Głogów Młp. op. p. Grażyna Mularska
miejsce III Filip Cieśla SP Głogów Młp. op. p. Elżbieta Szajna
Wyróżnienie: Adam Pruchnik ZS Przewrotne op. p. Beata Kosiorowska
Aleksandra Szyszka SP Głogów Młp. op. p. Elżbieta Szajna
Miłosz Padwiński SP Głogów Młp. op. p. Aneta Litwin
Martyna Bajek SP Głogów Młp. op. p. Beata Bachórz

W kategorii krasomówczej wyłoniono następujących laureatów:
Klasy 1 :
miejsce I Milena Baran SP Głogów Młp. op. p. Irmina Kuc
miejsce II Wojciech Płoch SP Głogów Młp. op. p. Magdalena Chmura
miejsce III Tymon Jakubas SP Głogów Młp. op. p. Beata Lenart

Klasy 2:
miejsce I Lena Mazur ZS Budy Głogowskie op. p. Teresa Kogut
miejsce II Marcelina Buczek ZS Budy Głogowskie op. p. Teresa Kogut
miejsce III Karolina Brózda SP Głogów Młp. op. p. Justyna Kubas

Klasy 3:
miejsce I Magdalena Barczak SP Głogów Młp. op. p. Aneta Litwin
miejsce II Gabriela Baryła SP Głogów Młp. op. p. Beata Bachórz
miejsce III Nikola Olchawska SP Głogów Młp. op. p. Beata Bachórz

Wyróżnienie: Maciej Skowron SP Głogów Młp. op. p. Elżbieta Szajna
Nikodem Tajchman SP Głogów Młp. op. p. Aneta Litwin
Izabela Mikołajczyk SP Głogów Młp. op. p. Agnieszka Janik

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów.

Beata Bachórz i Magdalena Chmura
Organizatorki konkursu

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj159
mod_vvisit_counterWczoraj300
mod_vvisit_counterTen miesiąc7079
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc7521

Aktualnie: gości 23 połączonych
Twoje IP: 3.233.242.67
 , 
Dzisaj jest: 23 Kwi, 2024