26.04.2024, jak co roku, w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Ziemi. Uczniowie klas 1-3 wraz z obejrzeli prezentację na temat historii tego dnia i dbania o naszą planetę oraz rozwiązali quiz o tematyce ekologicznej.
Uczniowie klas 4-8 mieli możliwość wzięcia udziału w szkolnym konkursie „Eko-moda".
Konkurs cieszył się ogromną popularnością i wielu uczniów przygotowało na ten dzień przepiękne stroje wykonane w większości z surowców wtórnych m.in.: gazet, tektur, rolek papierowych, folii aluminiowej, a nawet plastikowych zakrętek.
Jury nagrodziło następujące osoby:
1 miejsce : Julia Stec klasa 6b
2 miejsce: Szymon Słowik klasa 7c
3 miejsce : Magdalena Wiktor klasa 4d
Wyróżnienia zdobyli: Oliwia Dziubek klasa 4a, Magdalena Barczak klasa 4e, Filip Cyran klasa 4e, Karol Płoch klasa 5a, Emilia Cisło klasa 5c, Małgorzata Bujak klasa 5c, Nikodem Lachor klasa 5d, Przemysław Sobolewski klasa 5d,Wojciech Wrona klasa 5d, Milena Grodecka klasa 5e, Vira Hnyda klasa 7a, Aleksandra Poterucha klasa 7d
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy za zaangażowanie i kreatywność wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy włączyli się w obchody szkolnego Dnia Ziemi.

Katarzyna Grabiec- Szamraj
Natalia Pado

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj193
mod_vvisit_counterWczoraj224
mod_vvisit_counterTen miesiąc6109
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc17214

Aktualnie: gości 27 połączonych
Twoje IP: 3.236.143.154
 , 
Dzisaj jest: 13 Cze, 2024