Z przyjemnością prezentujemy sylwetki najzdolniejszych uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Zdobywając w klasyfikacji śródrocznej średnie oceny z zajęć szkolnych w wysokości co najmniej 5,0 oraz najwyższe oceny z zachowania zasłużenie noszą tytuł Primus Inter Pares.

 

Cieszymy się ich osiągnięciami. Wiemy, że są wynikiem systematycznej pracy nad rozwijaniem uzdolnień i zainteresowań. Nie sposób też przecenić wspierającej roli Dyrekcji, nauczycieli, wychowawców, a nade wszystko rodziców naszych Prymusów.
Uczniom oraz ich opiekunom gratulujemy doskonałych wyników i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych.

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa:

 4a

klasa 4a – wychowawca mgr Lidia Nowosiadły

Paulina Duda - 5,18 (na zdjęciu)

Aneta Bryś - 5,27

 

 

 4b

klasa 4b – wychowawca mgr Agata Płonka

od lewej:

Paulina Kulig – 5,4

Oliwia Skop – 5,2

Alicja Kopeć – 5,3

Anna Jędrych – 5,0

 

 

 

 4c

klasa 4c – mgr Małgorzata Reguła

Dawid Rzeszutek – 5,18

 

 

 

 4d

klasa 4d – wychowawca mgr Beata Bajek

Martyna Augustyn – 5,0 (na zdjęciu)

Paulina Surowiec – 5,09

 

 

 

 5a

klasa 5a – wychowawca mgr Urszula Kalandyk

od lewej:

Dominika Gniewek – 5,09

Kamil Nędza – 5,18

Agnieszka Łyżniak – 5,36

 

 

 

 5b

klasa 5b – wychowawca mgr Ewa Migut

od lewej:

Wiktoria Janusz – 5,0

Wiktoria Warzocha – 5,0

 

 

 

 5c

klasa 5c – wychowawca mgr Halina Kasiak

od lewej:

Izabela Bajek – 5,18

Klaudia Poźniak – 5,18

Natalia Węglarz – 5,36

Aleksandra Borkowska – 5,27

Maciej Kowal – 5,09

 

 

 

 5d

klasa 5d – wychowawca mgr Renata Rusin

Karol Słapiński – 5,18

Karolina Wilk – 5,18

 

 

 

 6a

klasa 6a – wychowawca mgr Ewa Skop

od lewej:

Monika Szczur – 5,0

Joanna Zięba – 5,0

Tymoteusz Tajchman – 5,36

Michalina Grodecka – 5,09

Klaudia Malik – 5,45

 

 

 

 6b

klasa 6b – wychowawca mgr Anna Borowiec

Miłosz Kozłecki – 5,36 (na zdjęciu)

Gabriela Wojnarowska – 5,09 (na zdjęciu)

Radosław Moszczak – 5,63

 

 

 

 6c

klasa 6c – wychowawca mgr Agnieszka Czyrek

od lewej:

Karolina Mazur – 5,0

Karolina Henzel – 5,0

Lidia Matwij – 5,18

 

 

 

 6d

klasa 6d – wychowawca mgr Anna Lenart-Kulig

od lewej:

Gabriela Liszcz – 5,27

Zuzanna Żelazo – 5,36

Aleksandra Bajek – 5,09

Aleksandra Kowalska – 5,27

Natalia Gaik – 5,09

Dominika Kamler – 5,45

Dominika Guzior – 5,27

 

 

Gimnazjum:

1c

Klasa 1c – wychowawca mgr Adrianna Kruk

Michał Sarna – 5,23

Małgorzata Bąk – 5,08

 

 

 

 2a

klasa 2a – wychowawca mgr Agnieszka Gorycka

Małgorzata Jurek – 5,14

 

 

 

 3a

Klasa 3a – wychowawca mgr Barbara Jadam

od lewej:

Jakub Kloc – 5,0

Dominika Stec – 5,07

Agata Magierska – 5,49

Michał Poźniak – 5,2

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj287
mod_vvisit_counterWczoraj294
mod_vvisit_counterTen miesiąc2499
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc7521

Aktualnie: gości 19 połączonych
Twoje IP: 3.238.117.130
 , 
Dzisaj jest: 12 Kwi, 2024