23 maja 2014 r. odbył się XII Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "Z piosenką przez Europę" organizowany przez Samorządowe Liceum Ogólnokształcące w Głogowie Małopolskim. W rywalizacji brało udział 52 uczestników ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całego województwa podkarpackiego: Hyżnego, Rzeszowa, Głogowa Młp., Kolbuszowej, Mielca, Kamienia, Kupna, Pstrągowej, Raniżowa, Świlczy, Przewrotnego, Niechobrza, Strzyżowa, Cmolasu.

Wykonawcy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i lingwistyczne, śpiewając piosenki w języku angielskim, niemieckim i francuskim. Naszą szkołę w tym konkursie reprezentował duet w składzie: Zuzanna Jeż i Maciej Kogut- uczniowie klasy III a gimnazjum. Ich wykonanie składanki piosenek angielskich urzekło jury, które nagrodziło naszych uczniów, przyznając im II miejsce.
Tegoroczną edycję konkursu patronatem objął Podkarpacki Kurator Oświaty. Nagrody główne dla laureatów w postaci bezpłatnych kursów wybranego języka obcego oraz słowników językowych ufundowała Szkoła Języków i Zarządzania PROMAR-International oraz Księgarnia Językowa Bookland.

 

 Agata Płonka - nauczycielka

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj495
mod_vvisit_counterWczoraj613
mod_vvisit_counterTen miesiąc14215
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc9397

Aktualnie: gości 22 połączonych
Twoje IP: 3.231.217.107
 , 
Dzisaj jest: 30 Maj, 2023