27 maja 2014r. w MGOKSiR w Sokołowie Małopolskim odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego pod hasłem „Ziemia – Nasz Dom" połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej. Uczestnicy: dzieci i młodzież z powiatu rzeszowskiego, wykonywali prace o tematyce przyrodniczej w ciekawej technice plastycznej.


Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie podejmują działania ekologiczne, które obrazują w swych pracach plastycznych. Poprzez dobór rozmaitych technik malarskich i rysunkowych mają możliwość swobodnej wypowiedzi artystycznej. Świadomość ekologiczna i uwrażliwienie na piękno przyrody połączona z inwencją twórczą przyniosły uczniom naszej szkoły sukces. II miejsce zdobyła Dominika Gniewek z klasy 5b, III miejsce – Aneta Bryś z klasy 4a, wyróżnienia zaś otrzymali: Agata Grygiel z klasy 5b i Bartosz Pastuła z klasy 4d.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć artystycznych.

 

Halina Kasiak - nauczyciel

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj73
mod_vvisit_counterWczoraj848
mod_vvisit_counterTen miesiąc6378
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc7521

Aktualnie: gości 23 połączonych
Twoje IP: 44.210.99.209
 , 
Dzisaj jest: 21 Kwi, 2024