Już po raz kolejny uczniowie gimnazjum wzięli udział w konkursie z języka angielskiego, zorganizowanym przez Samorządowe Liceum Ogólnokształcące w Głogowie Małopolskim.
Pierwszy etap odbył się w naszej szkole, uczestniczyło w nim trzydziestu uczniów, głównie
z klas z rozszerzonym programem z języka angielskiego. Gimnazjaliści otrzymali do rozwiązania test, w którym musieli się wykazać znajomością słownictwa, struktur gramatycznych oraz umiejętnością czytania ze zrozumieniem.
Klaudia Malik z klasy Ia oraz Julia Kania z klasy IIIa zdobyły najwyższą liczbę punktów w etapie szkolnym i to one właśnie reprezentowały naszą szkołę w etapie gminnym konkursu. Nasze uczennice rywalizowały z uczniami z pozostałych gimnazjów. Drugi etap odbył się w Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym, tym razem trzeba było wykazać się umiejętnością mówienia po angielsku.
Obydwie uczennice poradziły sobie bardzo dobrze, Klaudia Malik zdobyła II miejsce, natomiast Julia Kania znalazła się na III miejscu. Oprócz dyplomów, finalistki otrzymały również nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów konkursu. Serdecznie gratulujemy dziewczynom i życzymy im dalszych sukcesów w nauce.

Małgorzata Furman - nauczycielka

 

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj70
mod_vvisit_counterWczoraj848
mod_vvisit_counterTen miesiąc6375
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc7521

Aktualnie: gości 23, 
botów 1 połączonych
Twoje IP: 44.210.99.209
 , 
Dzisaj jest: 21 Kwi, 2024