17 marca w naszej placówce miała miejsce podniosła uroczystość. Dyrektor szkoły pani Beata Grodecka wręczyła uczniom stypendia. Są one przyznawane co semestr przez Burmistrza Głogowa Młp. uczniom za wyniki w nauce (średnia ocen powyżej 5,0), wybitne osiągnięcia artystyczne lub sportowe.

Po I półroczu bieżącego roku szkolnego stypendia otrzymali:

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

za wyniki w nauce:

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

1

Depa Emilia

IVa

2

Kata Kamil

IVa

3

Kozłecki Maksymilian

IVa

4

Liśkiewicz Amelia

IVc

5

Łuksik Wiktor

IVc

6

Malinowska Amelia

IVc

7

Niedziela Gabriela

IVc

8

Bryś Natalia

IVd

9

Cisek Adrian

IVd

10

Galas Liwia

IVd

11

Golema Gabriela

IVd

12

Jaskuła Wiktoria

IVd

13

Michalak Kaja

IVd

14

Mularska Weronika

IVd

15

Witt Jakub

IVe

16

Bryś Aneta

Va

17

Duda Paulina

Va

18

Kubicka Aneta

Va

19

Gancarz Aleksandra

Vb

20

Grodecka Alicja

Vb

21

Kopeć Alicja

Vb

22

Kulig Paulina

Vb

23

Młynarski Hubert

Vb

24

Skop Oliwia

Vb

25

Rzeszutek Dawid

Vc

26

Augustyn Martyna

Vd

27

Surowiec Paulina

Vd

28

Gniewek Dominika

VIa

29

Łyżniak Agnieszka

VIa

30

Nędza Kamil

VIa

31

Wroniak Jakub

VIa

32

Janusz Wiktoria

VIb

33

Bajek Izabela

VIc

34

Borkowska Aleksandra

VIc

35

Dzierżak Kacper

VIc

36

Poźniak Klaudia

VIc

37

Wańczura Kamil

VIc

38

Węglarz Natalia

VIc

39

Słapiński Karol

VId

40

Suszek Piotr

VId

41

Wilk Karolina

VId

42

Zdeb Justyna

VId

za osiągnięcia artystyczne:

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

1

Szyszka Julia

   Ia

2

Kiwak Karolina

   Ib

3

Jeż Weronika

   Ib

4

Zych Julia

   Ib

5

Godawska Anna

   Ic

6

Michalak Aleksandra

   If

7

Zając Maja

   IVe

8

Bazan Agata

   Va

9

Rusin Julia

   Vb

10

Łuc Martyna

   Vd

11

Szeliga Anna

   VId

za osiągnięcia sportowe:

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

1

Mierzwa Antoni

   Va

2

Magierowski Sebastian

   Vb

3

Rudzki Karol

   Vb

4

Kamler Sebastian

   Vb

5

Wilisowski Maksymilian

   VIa

6

Ząbczyk Mateusz

   VIa

7

Klisiewicz Lucjan

   VIb

8

Lis Miłosz

   VIc

9

Kowal Maciej

   VIc

10

Bielecka Nikola

   VId

11

Kościow Wiktor

   VId

GIMNAZJUM

za wyniki w nauce

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

1

Gaik Natalia

Ia

2

Kowalska Aleksandra

Ia

3

Malik Klaudia

Ia

4

Tajchman Tymoteusz

Ia

5

Ciebiera Kamil

IIa

6

Kruk Amanda

IIa

7

Woźniak Julia

IIa

8

Bąk Małgorzata

IIc

9

Sarna Michał

IIc

10

Jurek Małgorzata

IIIa

za osiągnięcia artystyczne:

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

1

Grodecka Michalina

   Ia

2

Sandra Szeliga

   IId

3

Wąsik Patrycja

   IIIa

4

Hul Jakub

   IIId

5

Kalinowska Kamila

   IIIb

za osiągnięcia sportowe:

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

1

Biliński Gabriel

Ia

Agnieszka Kowalska - wicedyrektor

 

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj266
mod_vvisit_counterWczoraj202
mod_vvisit_counterTen miesiąc266
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc6761

Aktualnie: gości 24 połączonych
Twoje IP: 3.238.147.211
 , 
Dzisaj jest: 01 Gru, 2020