11 maja 2015 r. odbył się szkolny etap Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego, którego uczestnikami byli uczniowie klas V i VI. Jego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Rudnej Małej. Do konkursu przystąpiło 30 uczniów naszej szkoły. Ich zadaniem było rozwiązanie testu wielokrotnego wyboru, który składał się z części gramatycznej, leksykalnej i kulturowej. Najwyższe, równorzędne wyniki uzyskali: Karol Słapiński i Karolina Wilk z kl. VI d. Ich opiekunem jest p. Agnieszka Pado.
Zwycięzcy szkolnych eliminacji wzięli udział w etapie gminnym konkursu, który został przeprowadzony 2 czerwca 2015 r. Test, który rozwiązywali wszyscy uczestnicy, obejmował zagadnienia z gramatyki, sprawdzał znajomość słownictwa i kultury krajów anglojęzycznych.
Efektem zmagań konkursowych jest zajęcie I miejsca przez naszego ucznia Karola Słapińskiego, dla którego ten sukces jest ukoronowaniem wielomiesięcznych przygotowań. Karolina Wilk również uzyskała wysoki wynik. Oboje zostali uhonorowani dyplomami, a laureat otrzymał ponadto atrakcyjne nagrody. Serdecznie im gratulujemy.

Agnieszka Pado - nauczycielka

 

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj155
mod_vvisit_counterWczoraj98
mod_vvisit_counterTen miesiąc5347
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc13544

Aktualnie: gości 23, 
botów 1 połączonych
Twoje IP: 3.235.20.185
 , 
Dzisaj jest: 19 Maj, 2024