24 września uczniom naszej szkoły wręczone zostały certyfikaty będące potwierdzeniem otrzymania przez nich stypendium Burmistrza Głogowa Małopolskiego. Stypendia przyznane zostały dzieciom i młodzieży za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe lub artystyczne. Poniżej przedstawiamy uczniów naszej szkoły, którzy otrzymali stypendia na I półrocze roku szkolnego 2015/2016.

SZKOŁA PODSTAWOWA

- za wybitne osiągnięcia naukowe:

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

klasa

1

Depa Emilia

Va

2

Kołecki Maksymilian

Va

3

Kozak Zuzanna

Va

4

Liśkiewicz Amelia

Vc

5

Łuksik Wiktor

Vc

6

Malinowska Amelia

Vc

7

Niedziela Gabriela

Vc

8

Penar Emilia

Vc

9

Pondo Paweł

Vc

10

Bryś Natalia

Vd

11

Galas Liwia

Vd

12

Golema Gabriela

Vd

13

Jaskuła Wiktoria

Vd

14

Michalak Kaja

Vd

15

Mularska Weronika

Vd

16

Witt Jakub

Ve

17

Bryś Aneta

VIa

18

Gancarz Aleksandra

VIb

19

Grodecka Alicja

VIb

20

Kopeć Alicja

VIb

21

Kulig Paulina

VIb

22

Skop Oliwia

VIb

23

Rzeszutek Dawid

VIc

24

Augustyn Martyna

VId

25

Surowiec Paulina

VId

- za wybitne osiągnięcia sportowe lub artystyczne:

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

klasa

   2

Bazan Agata

VIa

   3

Madej Michał

IIf

   4

Mierzwa Antoni

VIa

GIMNAZJUM

- za wybitne osiągnięcia naukowe:

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

klasa

1

Gniewek Dominika

Ia

2

Wroniak Jakub

Ia

3

Janusz Wiktoria

Ia

4

Poźniak Dawid

Ia

5

Poźniak Klaudia

Ia

6

Gaik Natalia

IIa

7

Kamler   Dominika

IIa

8

Kowalska Aleksandra

IIa

9

Kozłecki Miłosz

IIa

10

Liszcz Gabriela

IIa

11

Malik Klaudia

IIa

12

Szczur   Monika

IIa

13

Tajchman Tymoteusz

IIa

14

Zięba   Joanna

IIa

15

Żelazo Zuzanna

IIa

16

Henzel Karolina

IIb

17

Białek Wiktoria

IIIa

18

Błońska Klaudia

IIIa

19

Ciebiera Kamil

IIIa

20

Dudek Ewelina

IIIa

21

Kruk Amanda

IIIa

22

Rusin Kinga

IIIa

23

Woźniak Adrianna

IIIa

24

Woźniak Julia

IIIa

25

Bąk Małgorzata

IIIb

26

Sarna Michał

IIIb

- za wybitne osiągnięcia sportowe lub artystyczne:

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

1

Biliński Gabriel

IIa

2

Bazan Paulina

IIb

3

Baran Mateusz

IIIa

Stypendystami zostali również absolwenci naszego gimnazjum: Małgorzata Jurek, Katarzyna Kwoka, Julia Lis, Weronika Paja, Klaudia Rogala, Paulina Paduch, Daria Pustelak, Aleksandra Guzek i Patrycja Wąsik.

Serdecznie gratulujemy wszystkim stypendystom, życzymy dalszych sukcesów w odkrywaniu Waszych pasji, zdolności i zainteresowań.

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

baner3

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj173
mod_vvisit_counterWczoraj308
mod_vvisit_counterTen miesiąc15121
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc11026

Aktualnie: gości 24 połączonych
Twoje IP: 3.81.73.233
 , 
Dzisaj jest: 24 Lip, 2019