4 listopada w sali widowiskowej Miejsko Gminnego Domu Kultury im. Franciszka Kotuli odbył się IV Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Do konkursu zgłosiło się 135 uczestników, którzy wystąpili w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III SP, klasy IV-VI SP oraz gimnazjum.
Naszą szkołę reprezentowali: Weronika Jeż i Anna Godawska z klasy II SP, Maja Zając, Julia Rusin i Szymon Koprucha w kategorii klas IV-VI SP oraz przedstawicielki gimnazjum: Anna Szeliga i Zuzanna Lis.
Wielogodzinne zmagania konkursowe zakończyły się dla naszych uczniów sukcesem. W kategorii klas I-III SP Ania Godawska otrzymała wyróżnienie za wykonanie piosenki „Biedroneczki".
W kategorii klas IV – VI SP, pomimo tego, że brało w niej udział aż 60 wokalistów, a konkurencja była bardzo duża, wszyscy reprezentanci naszej szkoły otrzymali nagrody.
Julia Rusin (uczennica klasy 6b) otrzymała wyróżnienie za wykonanie piosenki „Moja muzyka", Maja Zając ujęła komisję brawurowym wykonaniem piosenki „Ada, to nie wypada", a Szymon Koprucha otrzymał wyróżnienie za oryginalną interpretację piosenki „Już taki jestem zimny drań".
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Agata Płonka - nauczycielka

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj100
mod_vvisit_counterWczoraj848
mod_vvisit_counterTen miesiąc6405
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc7521

Aktualnie: gości 19 połączonych
Twoje IP: 44.210.99.209
 , 
Dzisaj jest: 21 Kwi, 2024