27.10.2015 roku w Krytej Pływalni „Wodnik" w Głogowie Młp. odbyły się „Międzyszkolne zawody pływackie o Puchar Burmistrza Głogowa Małopolskiego". W zawodach wzięli udział uczniowie z terenu gminy Głogów Małopolski. Rozgrywane były one w konkurencjach indywidualnych oraz sztafetach. Nasi uczniowie wypadli znakomicie, ponieważ zdobyli 35 z 50 medali.
Klasyfikacja sztafet:
Szkoły podstawowe 4x25m:
1. Głogów Małopolski
2. Wysoka Głogowska
3. Budy Głogowskie
Gimnazja 4x50m:
1. Głogów Małopolski
2. Wysoka Głogowska
3. Przewrotne
Klasyfikacja indywidualna:
Klasy 1-3 szkoły podstawowej (dziewczęta):
Złoty medal
Kulbida Wiktoria stylem dowolnym 25m
Kulbida Wiktoria stylem grzbietowym 25m
Srebrny medal
Fudali Julia stylem dowolnym 25m
Kita Julia stylem grzbietowym 25m
Brązowy medal
Kita Julia stylem dowolnym 25m
Fudali Julia stylem grzbietowym 25m
Klasy 1-3 szkoły podstawowej(chłopcy):
Złoty medal
Zdeb Patryk stylem grzbietowym 25m
Szubart Filip stylem dowolnym 25m
Brązowy medal
Zdeb Patryk stylem dowolnym 25m
Klasy 4-6 szkoły podstawowej(dziewczęta):
Złoty medal
Szczudło Gabriela stylem grzbietowym 50m
Srebrny medal
Szczudło Gabriela stylem dowolnym 50m
Klasy 4-6 szkoły podstawowej(chłopcy):
Złoty medal
Strojek Mikołaj stylem grzbietowym 50m
Strojek Mikołaj stylem klasycznym 50m
Wojtusik Marcin stylem dowolnym 50m
Srebrny medal
Słapiński Mateusz stylem grzbietowym 50m
Dudek Mateusz stylem klasycznym 50m
Brązowy medal
Wojtusik Marcin stylem grzbietowym 50m
Słapiński Mateusz stylem klasycznym 50m
Klasy 1-3 gimnazjum (dziewczęta):
Złoty medal
Błońska Klaudia stylem dowolnym 50m
Błońska Klaudia stylem klasycznym 50m
Srebrny medal
Bazan Marta stylem grzbietowym 50m
Bazan Marta stylem klasycznym 50m
Brązowy medal
Woźniak Julia stylem grzbietowym 50m
Woźniak Julia stylem dowolnym 50m
Klasy 1-3 gimnazjum (chłopcy):
Złoty medal
Kotula Kamil stylem dowolnym 50m
Kotula Kamil stylem klasycznym 50m
Bąk Kamil stylem grzbietowym 50m
Srebrny medal
Polak Rafał stylem dowolnym 50m
Polak Rafał stylem klasycznym 50m
Surowiec Mateusz stylem grzbietowym 50m
Brązowy medal
Bąk Kamil stylem dowolnym 50m
Surowiec Mateusz stylem klasycznym 50m
Winiarski Leon stylem grzbietowym 50m
Opiekunem zawodników ze szkoły podstawowej jest p. Marek Rokita, a gimnazjum p. Michał Padwiński.
Gratulujemy wyniku i życzymy dalszych sukcesów.
Michał Padwiński - nauczyciel