Procedura bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej w Głogowie Małopolskim w okresie epidemii COVID-19

 

Jesień to znakomity czas na wycieczki rodzinne. Polecamy portal podróże z klasą, gdzie można znaleźć nie tylko ciekawe miejsca warte zobaczenia, ale i porady jak przygotować się do podróży, by sprawiła nam jak największą przyjemność. Aktywne formy spędzania wolnego czasu przyczyniają się do zacieśnienia więzi rodzinnych i są doskonałą alternatywą dla wirtualnej rzeczywistości.

https://www.podrozezklasa.pl/ 

 

szczepienia

Informujemy, że rodzice zainteresowani szczepieniem swoich dzieci mogą już składać stosowne deklaracje (dostępne poniżej). Szczepieniami będą objęci uczniowie w wieku 12 lat i powyżej (liczy się data urodzenia). Wypełnione i podpisane przez obojga rodziców deklaracje prosimy składać w gabinecie pielęgniarki szkolnej (gabinet 8 B) od 7 do 15 września. W przypadku odpowiedniej liczby chętnych (przynajmniej 6 osób) szczepienie będzie zorganizowane na terenie szkoły, a o szczegółach organizacyjnych będziemy indywidualnie informować zainteresowanych rodziców i uczniów.

Deklaracja >>

 

Szkolny zestaw podręczników i materiałów ćwiczeniowych na rok szkolny 2021/2022i materiałów ćwiczeniowych na rok szkolny 2021/2022

 

szczepienia uczniw w wieku12-18lat

 

Załączniki >>

 

Serdecznie prosimy wszystkich rodziców, którzy nie zapisali w czerwcu swoich dzieci do świetlicy szkolnej (szczególnie dzieci przyjętych do klas pierwszych) o jak najszybsze dostarczenie do sekretariatu szkoły wypełnionej karty zapisu.
Termin ostateczny - 31.08.2021r.

Jednocześnie informujemy, że 30.08.2021r. zostanie zamieszczony na naszej stronie załącznik do karty zapisu, który będzie należało uzupełnić oraz donieść do złożonej karty zapisu do dnia 1.09.2021r.

 

Karta zapisu >>>

 

wyprawka

 
Informujemy, że listy uczniów zapisanych do poszczególnych oddziałów klas I i VII dostępne będą od 18.08 (środa) na tablicy ogłoszeń na parterze w budynku B.
 
30.08 (poniedziałek) o godz. 17.00 na platformie Teams odbędzie się spotkanie uczniów klas IV i ich rodziców z wychowawcami klas.
 
31.08 (wtorek) o godz. 16.30 na terenie szkoły odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas I z wychowawcami klas. Podczas zebrania omówione zostaną ważne sprawy organizacyjne. Wykaz sal lekcyjnych, w których odbędą się spotkania podany zostanie w późniejszym terminie.
 

kartka zakoczenie roku1

 

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o naszej szkole.

 

 

Czym są wakacje dla Was, drodzy uczniowie, nie trzeba chyba wspominać. Ale z pewnością należy sobie uzmysłowić to, że udane wakacje są wtedy, gdy wszyscy szczęśliwi, wypoczęci i z bagażem pełnym cudownych wrażeń wracają znów do szkoły, do przyjaciół, do obowiązków. Aby tak rzeczywiście było, warto przypomnieć sobie o zasadach bezpieczeństwa, a te wyjaśnia nam pan Mariusz Jodłowski - Specjalista ds BHP w liście skierowanym zarówno do uczniów jak i ich rodziców.

Zasady bezpieczeństwa>>

 

„Nie dla szkoły, lecz dla życia uczymy się". Ta starożytna, rzymska maksyma oddaje cały sens nauki w szkolnych murach. Cieszymy się, że tak wielu podopiecznych naszej szkoły swoją postawą i rzetelnością przynosi chlubę placówce, a sobie i rodzicom radość.
Przedstawiamy więc Państwu uczniów szkoły, którzy w wyniku klasyfikacji rocznej uzyskali zaszczytny tytuł PRIMUS INTER PARES, osiągając średnią ocen co najmniej 5,0 oraz wzorowe i bardzo dobre zachowanie.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych oraz udanych i bezpiecznych wakacji.

Więcej…

 

image001

 

Od 15 lutego br. w Szkole Podstawowej w Głogowie Młp. realizowany jest Program „Szkolny Klub Sportowy", który stawia sobie za cel rozwijanie umiejętności gier i zabaw ruchowych. Adresowany do uczniów klas trzecich, odbywa się w 60-minutowych jednostkach treningowych, dwa razy w tygodniu, w grupie 22-osobowej.
SKS w założeniu dąży do stworzenia przestrzeni dodatkowej aktywności fizycznej, realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych, pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia wychowania fizycznego w naszej szkole. Stanowi także motywację do podejmowania aktywności fizycznej w czasie wolnym od zajęć szkolnych.

Więcej…

 


Z przyjemnością informujemy, że Karol Jodłowski, uczeń klasy dwujęzycznej 8a, zajął drugie miejsce w Gminnym Konkursie z Języka Angielskiego „Holiday in Poland". Konkurs, zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Rudnej Małej, polegał na przygotowaniu prezentacji w języku angielskim przedstawiającej malownicze i atrakcyjne turystycznie miejsce w naszym kraju.
Prezentacja Karola o Zakopanem była doskonała pod względem językowym oraz informatycznym. Nasz uczeń ciekawie opowiedział o stolicy Tatr, którą często odwiedza, a swoją pracę wzbogacił efektami dźwiękowymi i muzycznymi. Komisja konkursowa doceniła nie tylko walory językowe i techniczne, ale także pomysł i prawdziwość informacji.
Karolowi gratulujemy sukcesu oraz życzymy powodzenia w szkole średniej.

Sabina Malik –
nauczyciel języka angielskiego

 

szczepieniauczniowwwieku1218latinformacjedlaszkoliplacowekplakat

Załączniki>>

 

na strone

17.06.2021r. (czwartek) rozpoczyna się REKRUTACJA do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2021/2022.

Wypełnioną i PODPISANĄ PRZEZ RODZICÓW kartę zapisu proszę dostarczyć:

1. Do kierownika świetlicy szkolnej bądź wychowawców świetlicy (można podać przez dziecko uczące się w szkole) do 25.06.2021r.

lub

2. Do sekretariatu szkoły (osobiście lub przez dziecko uczące się w szkole) do 02.07.2021r.

Rekrutacja prowadzona od 17.06 obejmuje również dzieci przyjęte do klas pierwszych na rok szkolny 2021/22.

Ze względu na dużą liczbę zainteresowanych, bardzo proszę sprawę potraktować priorytetowo.

W razie pytań proszę dzwonić pod numer tel. 177897303.

 

Karta zapisu >>>

 

Zasady zapisywania i kwalifikowania uczniów do korzystania z obiadów w stołówce szkolnej.

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj572
mod_vvisit_counterWczoraj280
mod_vvisit_counterTen miesiąc15050
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc13777

Aktualnie: gości 25 połączonych
Twoje IP: 3.236.55.22
 , 
Dzisaj jest: 27 Wrz, 2021