Wykaz sal lekcyjnych, w których spotykają się wychowawcy klas z rodzicami uczniów 18.04 o godz.:

 

- 16.30 – klasy I – III

- 17.15 – klasy IV – VI

- 18.00 – klasy VII i VIII

W czasie wywiadówek w szkole obecni będą tylko wychowawcy klas oraz (w godz. 17.00 - 18.00) dyrekcja szkoły. Pozostali nauczyciele dostępni są podczas konsultacji indywidualnych.

 

Więcej…

 

pola nadziei 2024 r. page-0001

 

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO „EKO- MODA"

SERDECZNIE ZAPRASZAMY UCZNIÓW DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

 

21 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Poezji. Poezja to nie tylko zbiór słów na papierze. Liryka pozwala nam wyrazić uczucia, obserwacje, marzenia i doświadczenia w sposób artystyczny.
Wydarzenie to stało się pretekstem do odkrywania, inspiracji i twórczej ekspresji. Tego dnia dla uczniów przygotowaliśmy wiele atrakcji. Działania rozpoczęliśmy od stworzenia tematycznej gazetki. Następnie przyszedł czas na praktykę! Warsztaty poetyckie były doskonałą okazją do rozwijania własnych umiejętności pisarskich. Pod czujnym okiem nauczycieli chętni uczniowie mieli możliwość eksperymentowania z różnymi formami poezji, wyrażając swoje emocje i myśli za pomocą słów.

Więcej…

 

We wtorek 26 marca członkowie Szkolnego Koła Caritas odwiedzili podopiecznych Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Głogowie Młp. Podczas tych świątecznych wizyt uczniowie wraz z życzeniami przekazali specjalnie przygotowane okolicznościowe kartki. Spotkania te stały się już tradycją, czekają na nie zarówno chorzy oraz ich opiekunowie.

Renata Rusin
Opiekun Szkolnego Koła Caritas

 

wielkanoc 2024

 

14.03.2024 r. odbył się Rejonowy Wiosenny Turniej Szachowy pod patronatem Pana Pawła Baja Burmistrza Głogowa Małopolskiego oraz Pani Agnieszki Wiglusz-Zięby Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim.
Turniej skierowany był do uczniów klas III – VIII z powiatu rzeszowskiego i kolbuszowskiego.
W czasie zawodów panowała niesamowita atmosfera sportowej rywalizacji.

Więcej…

 

kopia   zapraszamy ucznio w klas i-viii do udzia u w szkolnym konkursie  serce w twoich s owach i re kach  konkurs jest organizowany w ramach ogo lnopolskiej akcji czytelniczej  czytamy zosercem  ht page-0001

 

rekrutacja24-25 plakat

 

W ramach organizowanego przez naszą szkołę tygodnia recyklingu, w dniach 18 - 22. 03.2024 r., zapraszamy do wzięcia udziału w akcji ,,Pajacyk", polegającej na zbiórce zużytych:
- pojemników po tuszach z drukarek atramentowych,
- tonerów z drukarek laserowych.
Dochód ze zbiórki w całości zostanie przeznaczony na dożywienie dzieci w uboższych regionach kraju.

Marta Borycka

 

serdecznie zapraszamy na kiermasz wiosenny na rzecz podkarpackiego hospicjum dla page-0001

 

kopia   zapraszamy ucznio w klas i-viii do udzia u w szkolnym konkursie  serce w twoich s owach i re kach  konkurs jest organizowany w ramach ogo lnopolskiej akcji czytelniczej  czytamy zosercem  ht-1 page-0001

Regulamin>>

 

dentobus plakat - szkoa podstawowa w gogowie mp.- 03-12.04.2024 page-0001

W dniach 03-11.04.2024 r. do naszej szkoły przyjedzie Dentobus, czyli mobilny gabinet stomatologiczny. Przeprowadzany będzie bezpłatny przegląd stomatologiczny wśród uczniów. Każdy chętny uczeń będzie mógł skorzystać z opieki mobilnego gabinetu stomatologicznego, po podpisaniu przez rodzica stosownego oświadczenia. Rodziców, którzy chcieliby aby ich dziecko skorzystało z bezpłatnego przeglądu prosimy o przekazanie stosownych dokumentów wychowawcy klasy. Zgody są dostępne w załączniku do poniższej wiadomości i na stronie internetowej szkoły. Należy je zwrócić do wychowawcy klasy do piątku 15.03.2024r.
W trakcie wizyty w dentobusie lekarz stomatolog dokona przeglądu jamy ustnej dziecka, oceni stan przyzębia i zgryzu, a po badaniu rodzice otrzymają informację zwrotną o stanie zdrowia zębów dziecka.

Zgoda>>>

 

W dniach 26-29 lutego br. Szkolne Koło Caritas prowadziło zbiórkę odzieży męskiej na rzecz podopiecznych Rzeszowskiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Rzeszowie, które niesie pomoc osobom bezdomnym, ubogim, uzależnionym i samotnym.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom zbiórki, których zaangażowanie i hojność sprawiły, że możemy wesprzeć potrzebujących.

Renata Rusin
opiekun Szkolnego Koła Caritas

 

hobby horse

Dyscyplina Hobby Horse cieszy się coraz większym powodzeniem wśród dzieci i młodzieży. Jest to okazja do propagowania aktywności fizycznej u dzieci już od 4 roku życia. Chcemy zachęcić dzieci i młodzież z Gminy Głogów Małopolski do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Planujemy w tym roku 4 terminy Zawodów (3 marca, 7 kwietnia, 12 maja, 2 czerwca - finał).

 

dni otwarte

 

zbio rka odziez y me skiej dla page-0001

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj114
mod_vvisit_counterWczoraj848
mod_vvisit_counterTen miesiąc6419
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc7521

Aktualnie: gości 22 połączonych
Twoje IP: 44.210.99.209
 , 
Dzisaj jest: 21 Kwi, 2024