UWAGA!

Od 1.08. przestaje funkcjonować w szkole jeden z dotychczasowych numerów telefonicznych: 17-85-17-227.

Z pracownikami szkoły kontaktować się można dzwoniąc pod nowe numery telefonów:

Sekretariat:

- 17-78-97-307 - p. E. Owczarzak
- 17-78-97-302 - p. K. Mazur

Intendent:

17-78-97-305

 

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Szkoły Podstawowej w Głogowie Młp.

 

W okresie wakacyjnym sekretariat szkoły będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.00.

5 – 9 sierpnia sekretariat szkoły będzie nieczynny.

 

                                                                                                        

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY

na realizację zadania pn.

remont cokołu budynku B Szkoły Podstawowej w Głogowie Młp.

  1. Opis sposobu przygotowania oferty:

Oferta powinna być złożona w zamkniętej, nieprzezroczystej kopercie. Na opakowaniu oferty należy umieścić nazwę i adres Wykonawcy oraz napis: „Oferta na remont cokołu budynku B SP w Głogowie Młp.”

Załączniki >>

Więcej…

 

Szkolny zestaw podręczników i materiałów ćwiczeniowych na rok szkolny 2019/2020

 

Informacja z otwarcia ofert

 

19 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 oraz pożegnanie uczniów klas III oddziałów gimnazjalnych i klas VIII szkoły podstawowej. W uroczystości wzięli udział absolwenci, przedstawiciele władz samorządowych, rodzice i nauczyciele. Pani dyrektor Beata Grodecka podziękowała uczniom za pracę, rodzicom za zaangażowanie na rzecz szkoły i wręczyła nagrody za wysokie wyniki w nauce. Pan burmistrz Paweł Baj wyróżnił uczniów za osiągnięcia sportowe, a pani dyrektor Samorządowego Centrum Ekonomiczno - Administracyjnego Katarzyna Wajda doceniła osiągnięcia artystyczne uczniów. Nie obyło się również bez gratulacji i słów uznania dla nagrodzonych i wyróżnionych uczniów oraz życzeń dalszych sukcesów i realizacji wszystkich planów.

Więcej…

 


Prezentujemy najlepszych uczniów naszej szkoły, którzy w wyniku klasyfikacji rocznej uzyskali zaszczytny tytuł PRIMUS INTER PARES, osiągając średnią ocen co najmniej 5,0 oraz bardzo dobre i wzorowe zachowanie.
Dziękujemy uczniom za całoroczną pracę, wysiłek i zaangażowanie, bez których nie udałoby im się osiągnąć tak wysokich wyników. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych oraz udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Więcej…

 

14. 06. 2019 r. na stadionie ,,Orlik" w Głogowie Młp. rozegrano finał konkurencji lekkoatletycznych w konkursie ,,Baw się z nami". Do rywalizacji przystąpili reprezentanci sześciu szkół - zwycięzcy każdego z ćwierćfinałów. I tak w wielkim finale znaleźli się uczniowie z: Szkoły Podstawowej nr 11 Dębicy, Szkoły Podstawowej nr 1 z Sanoka, Szkoły Podstawowej z Posady Górnej, Szkoły Podstawowej z Niska, Szkoły Podstawowej z Oleszyc i Szkoły Podstawowej z Głogowa Młp.

Więcej…

 

Rok 2019 jest kolejnym, szczególnym momentem w historii naszego państwa. W tym roku przypada m.in. 450. rocznica podpisania Unii Lubelskiej. Podkreślając tę ważną rocznicę, obecny rok został ustanowiony Uchwałą Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej Rokiem Unii Lubelskiej.
Z tej okazji w naszej szkole została przygotowana wystawa poświęcona temu ważnemu wydarzeniu.

Małgorzata Reguła
nauczycielka języka polskiego i historii

 

12 czerwca w świetlicy szkolnej odbył się występ wokalno-taneczny w wykonaniu uczniów klasy 2C i 2D. Publiczność, którą stanowiły dzieci klas pierwszych przez cały występ okazywała wyraźny zachwyt starszymi kolegami i koleżankami.

Więcej…

 

6 i 7 czerwca naszą szkołę odwiedziły sześciolatki z głogowskich przedszkoli. Mali goście mogli obejrzeć sale lekcyjne, gazetki klasowe, wystawę prac uczniów. Uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych dotyczących zdrowego odżywiania, rozwijających koncentrację uwagi, spostrzegawczość i stosunki przestrzenne. Dzieci rysowały piramidę żywieniową, chwaliły się swoimi umiejętnościami plastycznymi. Wspólnie z pierwszakami śpiewały piosenki. Wykonywały atrapy telefonów komórkowych, potrzebnych do ćwiczeń z pierwszej pomocy. Pierwszaki pochwaliły się znajomością alfabetu i czytały młodszym kolegom wiersze. Przedszkolaki były pod wrażeniem wizyty i spotkania z uczniami szkoły. Radość i uśmiech na ich twarzach, świadczyły o chęci rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej, zatem... Do zobaczenia we wrześniu!

Elżbieta Pikor
nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej

 

W czerwcu w naszej szkole zostały przeprowadzone wybory do Samorządu Szkolnego. Kandydaci przygotowali plakaty oraz przemówienia na kampanię wyborczą. Po przeliczeniu głosów przez Szkolną Komisję Wyborczą pod nadzorem opiekunów SU został wybrany przewodniczący szkoły oraz jego zastępca.

Więcej…

 

Uczennice naszej szkoły: Maja Zając, Amelia Malinowska, Patrycja Ślęzak oraz Wiktoria Jaskuła wzięły udział w XVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej „Z piosenką przez Europę". Konkurs odbył się 3 czerwca na scenie MGDK w Głogowie Małopolskim. Patronatem honorowym został objęty przez panią Małgorzatę Rauch Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz pana Pawła Baja Burmistrza Głogowa Małopolskiego.

Więcej…

 

Ogłoszenie nr 559869-N-2019 z dnia 2019-06-12 r.

Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Głogowie Małopolskim: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Szkoły Podstawowej w Głogowie Małopolskim

w okresie od 1 września 2019 r. do 31 stycznia 2020 r.

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Dostawy

Załączniki >>

Pytania i odpowiedzi >>

Więcej…

 

6 czerwca gościliśmy w naszej szkole Żołnierzy Patrolu Rozminowania Numer 33 z 21 Batalionu Dowodzenia w Rzeszowie pod dowództwem starszego chorążego sztabowego Ryszarda Barana, którzy przeprowadzili dla uczniów klas 6 i 7 zajęcia profilaktyczne na temat postępowania w przypadku znalezienia przedmiotów wybuchowych i niebezpiecznych pochodzenia wojskowego.

Więcej…

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

baner3

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj131
mod_vvisit_counterWczoraj308
mod_vvisit_counterTen miesiąc15079
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc11026

Aktualnie: gości 26 połączonych
Twoje IP: 3.81.73.233
 , 
Dzisaj jest: 24 Lip, 2019