Szkoła podstawowa

Gimnazjum

 

Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pn. „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Szkoły Podstawowej w Głogowie Małopolskim".Małopolskim".

 

Informujemy, że prowadzony jest nabór wniosków o przyznanie stypendiów oraz nagród pieniężnych w ramach Programu i szczegółowych warunków wspierania młodzieży uzdolnionej „Nie zagubić talentu".

 

na realizację zadania pn.

malowanie hali sportowej w budynku D Szkoły Podstawowej im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Głogowie Młp.

 

remont sufitu w stołówce szkolnej w budynku Szkoły Podstawowej im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Głogowie Młp.

 

remont sanitariatu dla chłopców I piętro w budynku B Szkoły Podstawowej im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Głogowie Młp.

 

Przetarg - informacja z otwarcia ofert

 

Prezentujemy Państwu sylwetki najlepszych uczniów, którzy otrzymali zaszczytny tytuł Primus Inter Pares w roku szkolnym 2017/2018. W wyniku klasyfikacji rocznej uzyskali średnie ocen co najmniej 5,0 oraz najwyższe stopnie z zachowania. Wszystkim wyróżnionym uczniom oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i udanych, bezpiecznych wakacji!

Więcej…

 

13 czerwca 2018 roku na boisku „Orlik" w Głogowie Młp. odbył się Finał Wojewódzki Szkół Podstawowych w konkursie sprawnościowym „Baw się z nami". W turnieju wzięło udział 6 najlepszych drużyn województwa podkarpackiego, składających się z uczniów urodzonych do 2008 r. Zawodnicy rywalizowali w 7 konkurencjach: sztafeta, dodawanie skoków, zmiana piłek, bieg w workach, rzuty do żywego kosza, bieg z szarfami, strzały na bramkę. Reprezentacja naszej szkoły nie miała sobie równych - wywalczyła pierwsze miejsce zdobywając mistrzowski tytuł.

Więcej…

 

Czterdziestu dwóch uczniów z klasy I a i I b spędziło niezapomnianą Noc Świętojańską w murach naszej szkoły pod opieką p. Agnieszki Janik i p. Elżbiety Szajny.
Poszukiwaniom legendarnego kwiatu paproci towarzyszyły dodatkowe atrakcje, np. uczniowie w przebraniu za duszka Kalasantego spacerowali w ciemnościach szkoły z nadzieją, że ów dobry szkolny duszek, który towarzyszył im przez cały rok w podręczniku, ukaże się.

Więcej…

 

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wielu imprezach sportowych. 65 zawodników i zawodniczek godnie reprezentowało szkołę w różnych dyscyplinach sportowych: lekkiej atletyce, piłce ręcznej, koszykowej, siatkowej, nożnej, pływaniu, tenisie stołowym oraz unihokeju.
Chcąc docenić pracę oraz zaangażowanie uczniów klas IV,V i VI w życie sportowe szkoły, organizujemy od kilku lat Plebiscyt na 10-ciu najlepszych uczniów-sportowców. Impreza ta na stałe wpisała się w tradycję naszej szkoły.

Więcej…

 

Wkrótce zakończenie roku szkolnego 2017/2018, dlatego w ubiegły piątek odbyły się w naszej szkole wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci mieli za zadanie wystąpić przed licznie zgromadzoną publicznością i powalczyć o głosy. Można powiedzieć, że pierwszą kampanię wyborczą w swoim życiu mają już za sobą. W ich wystąpieniach pojawiły się bardzo ciekawe pomysły do zrealizowania w przyszłym roku szkolnym. Po prezentacji kandydatów wszyscy uczniowie udali się do klas, by zagłosować na osobę, która według nich najlepiej sprawdzi się w tej odpowiedzialnej roli.

Więcej…

 

W naszej szkole maj jest miesiącem, w którym biblioteka organizuje szereg wydarzeń zachęcających do czytania książek.
Wszyscy uczniowie klas I – III szkoły podstawowej zostali zaproszeni do udziału w projekcie edukacyjnym „W krainie wierszy Danuty Wawiłow", którego głównym celem było rozwijanie zainteresowań poezją. Wychowawcy poprowadzili zajęcia, podczas których dzieci poznały twórczością Danuty Wawiłow oraz różnorodne techniki przygotowujące do recytacji. Następnie uczniowie prezentowali wiersze podczas klasowego konkursu recytatorskiego.

Więcej…

 

„Szkoła Dialogu" to program edukacyjny realizowany przez fundację Forum Dialogu. Ma na celu budowanie więzi między mieszkańcami dzisiejszej Polski a potomkami polskich Żydów. Dekonstruuje uprzedzenia, uczy tolerancji i wartości obywatelskich, zachęca do poznawania historii swojej okolicy. W wiosennej edycji projektu uczestniczyło 20 szkół z całej Polski, w tym dwie z Podkarpacia: Szkoła Podstawowa w Głogowie Młp. we współpracy z Zespołem Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Młp. oraz Liceum Ogólnokształcące w Przeworsku. Łącznie nad realizacją projektu pracowało 32 osoby.

Więcej…

 

RODO- KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

 

Więcej…

 

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Szkoły Podstawowej w Głogowie Małopolskim w okresie od 1 września 2018 r. do 31 stycznia 2019 r.

 

image006

Nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących
w Głogowie Młp. realizujący program edukacyjny "Szkoła Dialogu"
zapraszają


Rodziców i mieszkańców miasta

na spotkanie „Głogowski sztetl",
które odbędzie się 12 czerwca 2018 r.

 

Więcej…

 

5 czerwca 2018 r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy „Quiz wiedzy o lekturach szkolnych" organizowany w ramach Majowych Dni Książki. Wzięli w nim udział uczniowie klas IV i VII szkoły podstawowej, którzy uzyskali najlepsze wyniki w eliminacjach klasowych.

Więcej…

 

W naszej szkole odbyły się warsztaty edukacyjno- profilaktyczne prowadzone w ramach projektu „Chrońmy młodość w Sieci", realizowanego przez Stowarzyszenie Ruch Pomocy Psychologicznej „INTEGRACJA". Zajęcia dla uczniów klas VI i VII szkoły podstawowej poprowadzili liderzy młodzieżowi - uczniowie klas II gimnazjum. Liderzy przygotowali się do nich uczestnicząc wcześniej w trzydniowym wyjazdowym szkoleniu w Lubeni, podczas którego rozwijali swoje umiejętności społeczne, komunikacyjne i interpersonalne.

Więcej…

 
Croatian Danish English German Hungarian Italian Latvian Lithuanian Portuguese Romanian Slovak Spanish Turkish Ukrainian
Programy

logo-program-llp-pl-wykadrowane kopiowanie

alardlabio-778x300

bezpieczne wakacje 180 150

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


logo


swiss contribution


projektor

przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 6latek logo

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

baner3

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj35
mod_vvisit_counterWczoraj155
mod_vvisit_counterTen miesiąc4685
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc12927

Aktualnie: gości 18 połączonych
Twoje IP: 54.92.163.188
 , 
Dzisaj jest: 23 Lip, 2018