31 października 2012 roku w naszej szkole przeprowadzone zostały eliminacje do gminnego konkursu recytatorskiego ph. „Niektórzy lubią poezję" organizowanego przez Zespół Szkół w Przewrotnem. Tegoroczna edycja poświęcona była twórczości pani Wandy Chotomskiej. Uczestnicy prezentowali wybrany przez siebie wiersz poetki. Dzięki temu mogli bliżej poznać jej - pełne humoru, ciepła i dystansu do otaczającej nas rzeczywistości – utwory dla dzieci i młodzieży.


W szkolnych eliminacjach uczestniczyło 35 uczniów z klas IV – VI. Występy większości dzieci cechowały się olbrzymimi walorami artystycznymi. Jury w składzie: pani Agnieszka Kowalska, pani Renata Rusin i pani Małgorzata Reguła zakwalifikowało do etapu gminnego następujących uczniów:

 

  • Annę Szeligę kl. 4d
  • Radosława Moszczaka kl. 5b
  • Dominikę Kamler kl. 5d
  • Zuzannę Żelazo kl. 5d
  • Klaudię Błońską kl. 6a.

Uczniowie ci reprezentować będą naszą szkołę podczas finału gminnego, który odbędzie się14 listopada w Przewrotnem.
Serdecznie gratulujemy!

Agnieszka Kowalska

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj162
mod_vvisit_counterWczoraj352
mod_vvisit_counterTen miesiąc4485
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc15064

Aktualnie: gości 21, 
botów 1 połączonych
Twoje IP: 3.237.16.173
 , 
Dzisaj jest: 09 Cze, 2023