Sport to fantastyczna forma rozwoju. Kształtuje charakter, wzmacnia ciało oraz uczy wytrwałości i pokory. Pozwala się wyciszyć... A każde zwycięstwo, dobry wynik, udana rozgrywka to powód do dobrego samopoczucia i lepszej samooceny.
19 września 2017 roku na stadionie rzeszowskiej „Resovii" odbyły się Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce dziewcząt i chłopców. Podczas zawodów naszą szkołę reprezentowali: Róża Adamczyk, Julita Ciarkowska, Julia Kita, Gabriela Szczudło, Martyna Szczupaj, Oliwia Wiącek, Kamil Baran, Kacper Grygiel, Kacper Gunia oraz Kacper Kotula.
Uczennica Oliwia Wiącek została mistrzynią powiatu w skoku w dal, Gabriela Szczudło wywalczyła pierwsze miejsce w biegu na 60 metrów, a Julita Ciarkowska zajęła trzecie miejsce w rzucie piłeczką palantową.Laureatkom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!
Wszystkim uczestnikom zawodów dziękuję za godne reprezentowanie naszej szkoły i sportową postawę.

Agnieszka Czyrek - nauczycielka wychowania fizycznego

 

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj450
mod_vvisit_counterWczoraj256
mod_vvisit_counterTen miesiąc450
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc13816

Aktualnie: gości 24 połączonych
Twoje IP: 3.226.122.122
 , 
Dzisaj jest: 01 Kwi, 2023