WYWIADÓWKI
Wywiadówki odbywać się będą o godz.:
- 16.30 (dla rodziców uczniów klas I – III),
- 17.15 (dla rodziców uczniów klas IV – VI),
- 18.00 (dla rodziców uczniów klas VII – VIII).
Harmonogram indywidualnych* konsultacji nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Głogowie Małopolskim:
*Konsultacje indywidualne odbywają się co tydzień, za wyjątkiem tygodni, w których wypada pierwszy wtorek miesiąca. W tych tygodniach nie ma indywidualnych konsultacji, odbywają się konsultacje zbiorowe (w pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00).
Lp.
|
Nazwisko i imię |
Termin konsultacji (dzień, godzina) |
Numer sali lekcyjnej |
1 |
Grodecka Beata |
Wtorek 8.00-9.00 |
Gabinet dyrektora budynek B |
2 |
Kowalska Agnieszka |
Wtorek 13.15-14.15 |
Gabinet wicedyrektora budynek A |
3 |
Łyczko Bożena |
Środa 13.00-14.00 |
Gabinet wicedyrektora budynek B |
4 |
Bachórz Beata |
Poniedziałek 13.00-14.00 |
1C |
5 |
Bawor Katarzyna |
Poniedziałek 7.00-7.20 Wtorek 6.50-7.30 |
105A 105A |
6 |
Bajek Beata |
Poniedziałek 14.00-15.00 |
202B |
7 |
Bąk Tomasz |
Poniedziałek 13.30-14.00 Środa 15.10-15.40 |
5B |
8 |
Bazan Małgorzata |
Czwartek 15.00-15.30 Wtorek 7.00-7.30 |
106B 106B |
9 |
Błyskal – Wiater Anetta |
Środa 10.10-10.40 Wtorek 10.10-10.40 |
Pokój nauczycielski budynek A |
10 |
Bonar Paulina |
Wtorek 7.00-7.30 Środa 7.00-7.30 |
7A 7A |
11 |
Borycka Marta |
Środa 12.55-13.55 |
101A |
12 |
Capłap Adrianna |
Środa 15.50-16.20 Piątek 14.00-14.30 |
1C 1C |
13 |
Chmura Magdalena |
Środa 10.30-11.00 Czwartek 10.30-11.00 |
205A 205A |
14 |
Chochulska Katarzyna |
Środa 15.00-15.30 Piatek14.00-14.30 |
Pokój nauczycielski budynek B |
15 |
Czech Małgorzata |
Środa 6.30-7.30 |
205B |
16 |
Czyrek Agnieszka |
Środa 6.40-7.00 Piątek 6.40-7.20 |
Pokój nauczycielski hala sportowa |
17 |
Chrostowski Wojciech |
Środa 11.50 -12.20 Piątek 15.00 -15.30 |
Pokój nauczycielski budynek B |
18 |
Danko Monika |
Worek 7.00-7.30 Środa 7.00-7.30 |
6A 6A |
19 |
Dudek Magdalena |
Wtorek 7.00-7.30 Piątek 7.00-7.30 |
Pokój nauczycielski budynek A |
20 |
Dyrda – Guzior Beata |
Poniedziałek 9.00-10.00 |
2C |
21 |
Furgała Ewa |
Poniedziałek 7.00-7.30 Wtorek 7.00-7.30 |
112A 4B |
22 |
Furman Małgorzata |
Środa 7.00-7.30 Poniedziałek 7.00-7.30 |
4B 4B |
23 |
Fila Barbara |
Wtorek 12.15-12.45 Środa 12.15-12.45 |
Pokój nauczycielski budynek A |
24 |
Gancarz Katarzyna |
Środa 6.30-7.30 |
104B |
25 |
Gorycka Agnieszka |
Środa 14.55-15.25 Czwartek 7.00-7.30 |
6B |
26 |
Grabiec–Szamraj Katarzyna |
Poniedziałek 7.00-7.30 Środa 7.00-7.30 |
4B 4B |
27 |
Granat Natalia |
Wtorek 7.00-7.30 Czwartek 7.00-7.30 |
103A 103A |
28 |
Gut Adam |
Środa 15.50-16.20 Czwartek 14.00-14.30 |
1C 3C |
29 |
Haligowska Justyna |
Czwartek 12.55-13.55 |
102B |
30 |
Janik Agnieszka |
Wtorek 7.00 – 7.30 Środa 7.00-7.30 |
8A 8A |
31 |
Jeż Bogdan |
Środa 6.30-7.30 |
Pokój nauczycielski hala sportowa |
32 |
Jurek Anna |
Piątek 7.00-7.30 11.00-11.30 |
107A Pokój nauczycielski budynek A |
33 |
Kaczyński Tomasz |
Wtorek 15.00-15.30 Czwartek 14.30-15.00 |
Pokój nauczycielski hala sportowa |
34 |
Kotula Halina |
Poniedziałek 14.00-15.00 |
204A |
35 |
Kluz Bożena |
Wtorek 7.00-7.30 Środa – 15.00-15.30 |
201A 201A |
36 |
Kłeczek Aneta |
Środa 15.00-16.00 |
6A |
37 |
Kruk Adrianna |
Wtorek 14.00-15.00 |
203B |
38 |
Kubas Justyna |
Poniedziałek 12.10-13.10 |
205A |
39 |
Kuc Irmina |
Wtorek 14.55-15.25 Czwartek 14.55-15.25 |
4A 4A |
40 |
Kuceł Anna |
Piątek 13.00-14.00 |
105B |
41 |
Kwas Marek |
Wtorek 14.00-15.00 |
103B |
42 |
Lenart – Kulig Anna |
Wtorek 14.00-15.00 |
202A |
43 |
Litwin Aneta |
Piątek 7.00-7.30 11.55-12.25 |
5B 1C |
44 |
Łach Joanna |
Wtorek 14.30-15.30 |
202B |
45 |
Łącka Anna |
Poniedziałek 6.30-7.30 |
205B |
46 |
Łączkowski Marek |
Poniedziałek 12.10-13.10 |
6A |
47 |
Łyczko Ewa |
Piątek 14.10-15.10 |
205A |
48 |
Magierska Agnieszka |
Wtorek 8.00-9.00 |
2C |
49 |
Malik Sabina |
Środa 14.10-15.10 |
204B |
50 |
Migut Ewa |
Poniedziałęk 7.00-7.30 Środa 6.50-7.20 |
106A 106A |
51 |
Mularski Bogusław |
Poniedziałek 7.00-7.30 Czwartek 7.00-7.30 |
Pokój nauczycielski hala sportowa |
52 |
Mycek Michał |
Piątek 13.00-14.00 |
Pokój nauczycielski budynek B |
53 |
Myśliwiec Katarzyna |
Piątek 10.00-11.00 |
6C |
54 |
Niebrzydowska Wanda |
Czwartek 14.00-15.00 |
109A |
55 |
Nowicka Teresa |
Poniedziałek 9.30-10.00 Czwartek 9.30-10.00 |
pokój nauczycielski budynek A |
56 |
Nowosiadły Lidia |
Poniedziałek 14.55-15.25 Wtorek 14.55-15.25 |
3A |
57 |
Osiniak Małgorzata |
Środa 10.00-11.00 |
pokój nauczycielski budynek A |
58 |
Pado Agnieszka |
Środa 14.10-15.10 |
112A |
59 |
Pado Natalia |
Poniedziałek 13.30-14.30 |
206B |
60 |
Padwiński Michał |
Poniedziałęk 13.00-14.00 |
Pokój nauczycielski hala sportowa |
61 |
Piersiak Agnieszka |
Poniedziałek 6.30-7.30 |
Sala 203B |
62 |
Pożarycka Edyta |
Poniedziałek 7.00-7.30 Piątek 7.00-7.30 |
Pokój nauczycielski budynek B |
63 |
Rokita Marek |
Piątek 13.00-14.00 |
03B |
64 |
Rusin Maciej |
Środa 13.00-14.00 |
Pokój nauczycielski hala sportowa |
65 |
Rusin Renata |
Środa 14.00-15.00 |
203A |
66 |
Rzeszutek Hanna |
Czwartek 7.00-7.30 Piątek 15.00-15.30 |
Pokój nauczycielski budynek B |
67 |
Skop Ewa |
Poniedziałek 14.05 – 15.05 |
102B |
68 |
Słotarska Barbara |
Poniedziałek 14.30-15.30 |
Kantorek obok Sali 206B |
69 |
Sobek Katarzyna |
Czwartek 14.30-15.00 Piątek 14.00-14.30 |
Biblioteka szkolna Biblioteka szkolna |
70 |
Stankiewicz Katarzyna |
Wtorek 7.30-8.00 Czwartek7.30-8.00 |
Gabinet psychologa 102A |
71 |
Superson Anna |
Czwartek 12.55-13.55 |
1C |
72 |
Śliwińska Justyna |
Poniedziałek 14.00-15.00 |
202A |
73 |
Szajna Elżbieta |
Poniedziałek – 7.00-7.30 Środa – 7.00-7.30 |
3A |
74 |
Szopińska Agnieszka |
Poniedziałek 13.00-14.00 |
Pokój nauczycielski budynek B |
75 |
Szponar – Haligowska Sylwia |
Środa 6.30-7.30 |
6A |
76 |
Terpin Anna |
Wtorek 7.00-7.30 Środa 7.00-7.30 |
108A 108A |
77 |
Winiarska Barbara |
Czwartek 9.40-10.10 Piątek 9.40-10.10 |
1C 1C |
78 |
Żelazo Anna |
Czwartek 11.00-12.00 |
Pokój nauczycielski budynek A |
Wykaz pierwszych wtorków miesiąca, w których odbywają się w godz. 17.00 – 18.00 zbiorowe konsultacje nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Głogowie Małopolskim:
- 5 grudnia 2023r.
- 2 stycznia 2024r
- 5 marca 2024r.
- 7 maja 2024r.