Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ukazujących pracę naszych uczniów i nauczycieli w projekcie Erasmus+ FOCUS. Lekcje projektowe poprowadzili m. in. wychowawcy klas siódmych szkoły podstawowej, drugich gimnazjum, angliści oraz pedagog szkolny. W bieżącym roku szkolnym tematyka zajęć obejmowała zagadnienia takie jak: style uczenia się, praca zespołowa, zapobieganie przemocy szkolnej, zarządzanie czasem i pieniędzmi oraz proces uczenia się.


Podczas lekcji wychowawcy wykorzystali materiały opracowane przez nauczycieli z Danii, Grecji i Rumunii, którzy pod koniec ubiegłego roku przyjechali do naszej szkoły, aby przeprowadzić warsztaty z młodzieżą i zaprezentować ulubione metody pracy.
Pomysłów na zajęcia z Erasmusa było wiele, a nauczyciele i uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością w doborze środków i treści. Nasi podopieczni poznawali zalety pracy zespołowej tworząc konstrukcje z pianek marshmallow, uczyli się rozpoznawać język ciała improwizując i tworząc video poradniki, projektowali plakaty promujące ideę „szkoły bez przemocy". Niektórzy uczniowie zamienili się rolami ze swoimi wychowawcami i poprowadzili zabawy integracyjne dla rówieśników z innych klas. Już niedługo będą oni reprezentować naszą szkołę na międzynarodowych spotkaniach w Danii i Rumunii.

 

Sabina Malik - koordynator

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj313
mod_vvisit_counterWczoraj725
mod_vvisit_counterTen miesiąc313
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc15064

Aktualnie: gości 17 połączonych
Twoje IP: 44.192.79.149
 , 
Dzisaj jest: 01 Cze, 2023