PROTOKÓŁ z posiedzenia jury XVIII Ogólnopolskiego Konkursu „Z Prymasem Tysiąclecia w trzecie tysiąclecie”

 

 

Komisja w składzie:

  • przewodniczący: Jaromir Kwiatkowski - redaktor
  • członkowie:

 

Anna Białek – nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim

ks. Mateusz Mycek - katecheta w Szkole Podstawowej w Głogowie Małopolskim

Anna Lenart – Kulig – nauczyciel informatyki i techniki w Szkole Podstawowej w Głogowie Małopolskim

Teresa Nowicka – nauczyciel świetlicy w Szkole Podstawowej w Głogowie Małopolskim

przyznaje nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach:

KATEGORIA : PRACA PLASTYCZNA, KLASY I – III SZKOŁA PODSTAWOWA

I miejsce

Filip Widak, SP Głogów Młp., op. Agnieszka Janik

II miejsce

Małgorzata Gancarz, SP Głogów Młp., op. Elżbieta Szajna

III miejsce

Julia Tomaka, ZS Pogwizdów Nowy, op. Bożena Sobek

Wyróżnienie

 

 

 

 

Szymon Lis, ZS Pogwizdów Nowy, op. Bożena Sobek

Franciszek Kawa, SP Głogów Młp., op. Barbara Szafran

Jan Białek, SP Głogów Młp., op. Grażyna Mularska

 

KATEGORIA: PRACA LITERACKA, KLASY IV – VII SZKOŁA PODSTAWOWA

 

I miejsce

Bartosz Grundas, SP Głogów Młp., op. Małgorzata Furman

II miejsce

Weronika Ozga, SP Rudna Wielka, op. Marta Grębosz

III miejsce

Amelia Rogala, SP Głogów Młp., op. Zdzisława Mierzwa - Woźny

Wyróżnienie

 

 

 

 

Emilia Depa, SP Głogów Młp., op. Renata Rusin

Karolina Rusin, SP Głogów Młp., op. Renata Rusin

Gabriela Mazur, SP Głogów Młp., op. Renata Rusin

 

KATEGORIA: PRACA PLASTYCZNA, KLASY IV – VII SZKOŁA PODSTAWOWA

I miejsce

Zuzanna Król, ZS Budy Głogowskie, op. Barabara Węglarz

II miejsce

Patrycja Ślęzak, SP Głogów Młp., op. Halina Kasiak

III miejsce

Kornelia Barczak, ZS Wysoka Głogowska, op. Małgorzata Wąsik

Maja Czyżewska, ZS Wysoka Głogowska, op. Małgorzata Wąsik

Wyróżnienie

 

 

 

 

Dawid Grzywacz, ZS Budy Głogowskie, op. Barbara Węglarz

Aleksandra Nowak, ZS Wysoka Głogowska, op. Małgorzata Wąsik

Marcel Barczak, SP Głogów Młp., op. Halina Kasiak

 

 

KATEGORIA: PRACA LITERACKA, KLASY II – III GIMNAZJUM

I miejsce

Anna Żezała, SP Wierzchowisko, op. Beata Maj

II miejsce

Klaudia Dworak, SP Głogów Młp., op. Zdzisława Mierzwa - Woźny

III miejsce

Sebastian Kamler, SP Głogów Młp., op. Małgorzata Furman

Wyróżnienie

 

 

 

 

Daniela Mačākovā, Zākladnā Škola Spišskē Podhradie, op. Martina Mačākovā

Martyna Augustyn, SP Głogów Młp., op. Agnieszka Gorycka

Olga Lipiński, SP Głogów Młp., op. Agnieszka Gorycka

 

 

KATEGORIA: PRACA PLASTYCZNA, KLASY II – III GIMNAZJUM

I miejsce

Barbara Sołtys, IX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Rzeszów,
op. Anna Dec

Michał Dąbrowski, SP Głogów Młp., op. Bożena Łyczko

II miejsce

Klaudia Rożek, IX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Rzeszów,
op. Anna Dec

Alina Fudali, SP Głogów Młp., op. Bożena Łyczko

III miejsce

Jagoda Sołek, IX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Rzeszów,
op. Anna Dec

Hubert Młynarski, SP Głogów Młp., op. Bożena Łyczko

Wyróżnienie

Martyna Augustyn, SP Głogów Młp, op. Halina Kasiak

Paulina Duda, SP Głogów Młp, op. Halina Kasiak

Tymoteusz Fudali, SP Głogów Młp, op. Bożena Łyczko

 

 

 

NAGRODY SPECJALNE:

 

Nagroda Burmistrza Głogowa Małopolskiego:

Marta Ginalska, SP Głogów Młp., op. Grażyna Mularska

Kaja Michalak, SP Głogów Młp., op. Bożena Łyczko

Paulina Surowiec, SP Głogów Młp., op. Bożena Łyczko

Nagroda Dyrektora Zespołu Szkół w Głogowie Małopolskim:

Mikołaj Dyga, ZS Pogwizdów Nowy, op. Bożena Sobek

Wiktor Kulig, SP Głogów Młp., op. Halina Kasiak

Uczniowie z oratorium na misji Nguelemendoluka w Kamerunie

Nagroda Redaktora Jaromira Kwiatkowskiego:

Bartosz Grundas, SP Głogów Młp., op. Małgorzata Furman

 

 

Podpisy komisji konkursowej:
  1. ……………………………………….
  2. ……………………………………….
  3. ……………………………………….
  4. ……………………………………….
  5. ……………………………………….
 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj31
mod_vvisit_counterWczoraj152
mod_vvisit_counterTen miesiąc1090
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc6761

Aktualnie: gości 12 połączonych
Twoje IP: 18.214.23.30
 , 
Dzisaj jest: 05 Gru, 2020