„Let learning take you around the world" („Niech nauka zabierze cię dookoła świata") – słowa, znajdujące się na banerze w pracowni języka angielskiego w naszej szkole, mają być motywacją dla uczniów do nauki języków obcych. Któż bowiem nie lubi podróżowania, poznawania innych kultur, zawierania nowych przyjaźni, odkrywania pięknych miejsc? Podróżowanie jest dla ludzi ciekawych świata. Tacy właśnie są nasi uczniowie, dlatego od wielu lat projekty Erasmus+, umożliwiające uczestnictwo w zagranicznych wymianach, cieszą się dużym zainteresowaniem.

W bieżącym roku szkolnym kontynuujemy pracę w ramach międzynarodowych projektów „FOCUS: Developing Learning, Life and Interpersonal skills through a new FOrm-teaching CUrricula for Secondary students" oraz „T-BOX". Pod koniec września nauczycielki, panie Agnieszka Pado, Anna Kuceł oraz Beata Dyrda-Guzior, wyjadą do Grecji, gdzie będą prowadzić zajęcia z tamtejszą młodzieżą. W marcu 2019 r. będziemy gościć w naszej szkole uczniów i nauczycieli z Grecji, Danii i Rumunii, natomiast miesiąc później podobne spotkanie szkół partnerskich odbędzie się w Grecji.
Dzięki pozyskanym w ciągu ostatnich pięciu lat środkom unijnym z programów Comenius i Erasmus+ (blisko 90 tysięcy euro), uczniowie i nauczyciele ze SP w Głogowie Małopolskim mogli uczestniczyć w ponad 20 wyjazdach zagranicznych do 13 krajów europejskich. Kronika naszych podróży znajduje się na stronie internetowej szkoły w zakładce „Projekty edukacyjne".

 

Sabina Malik - nauczyciel j. angielskiego

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj159
mod_vvisit_counterWczoraj251
mod_vvisit_counterTen miesiąc11734
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc12081

Aktualnie: gości 28, 
botów 2 połączonych
Twoje IP: 18.206.92.240
 , 
Dzisaj jest: 27 Mar, 2023