p9240249Uczniowie Zespołu Szkół w Głogowie Młp. bardzo dobrze zaprezentowali się na powiatowych i wojewódzkich zawodach lekkoatletycznych szkół gimnazjalnych na stadionie Resovii Rzeszów.

W dniu 24.09.2013 na etapie powiatowym uzyskano następujące efekty:

złote medale zdobyli :

Michalina Gołębiowska – pchnięcie kulą dziewcząt,

Bartłomiej Pasek – bieg na 110 m. przez płotki

brązowe medale:

Wiktoria Pustelniak – skok w dal,

Sztafeta 4 x 100 m. Dz. ( Agnieszka Piwońska, Monika Wierzbanowska, Dominika Stec, Monika Baran)

Zdobywcy złotych medali(Michalina Gołębiowska, Bartłomiej Pasek) reprezentowali powiat rzeszowski na zawodach wojewódzkich, które odbyły się na stadionie Resovii w dn. 02.10.13

W wojewódzkim finale w indywidualnej lekkoatletyce z bardzo dobrej strony pokazali się uczniowie Gimnazjum w Głogowie Młp.

Michalina Gołębiowska zwyciężyła w konkursie pchnięcia kulą – zdobyła złoty medal i tytuł mistrzyni Województwa Podkarpackiego.

Bartłomiej Pasek zajął drugie miejsce w biegu na 110 metrów przez płotki – zdobył medal srebrny i tytuł wicemistrza Województwa Podkarpackiego.

Zawodnicy w punktacji współzawodnictwa sportowego szkół prowadzonej przez Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy zdobyli 29 punktów dla Gimnazjum w Głogowie Młp.