19 października w sali widowiskowej Miejsko Gminnego Domu Kultury w Głogowie Młp. miała miejsce uroczystość wręczenia certyfikatów poświadczających przyznanie dzieciom i młodzieży Stypendiów Burmistrza Głogowa Młp.

W gronie blisko 190 nagrodzonych uczniów ze szkół z terenu gminy, znaleźli się także uczniowie naszej szkoły. Otrzymali oni z rąk pana Pawła Baja burmistrza Głogowa Młp. certyfikaty będące potwierdzeniem przyznania im stypendium za wyniki w nauce oraz osiągnięcia artystyczne i sportowe w II półroczu roku szkolnego 2017/18. Oto lista stypendystów, którym serdecznie gratulujemy tego osiągnięcia:

 

 

stypendia za wyniki w nauce

klasa 5A

1.

Wiktoria Bolka

2.

Wiktoria Klisiewicz

3.

Julia Kozak

4.

Nikola Kubas

5.

Katarzyna Kubicz

6.

Gabriela Piekarska

7.

Adam Szyszka

klasa 5B

8.

Maksymilian Cisek

9.

Weronika Jeż

10.

Wojciech Rogala

klasa 5 D

11.

Bartosz Grundas

12.

Kinga Krajewska

klasa 5 E

13.

Natalia Bajek

14.

Anna Bednarz

15.

Julia Pado

16.

Maksym Rogala

17.

Martyna Skop

18.

Milena Szczur

klasa 5 F

19.

Maja Dec

20.

Dagmara Guzior

21.

Aleksandra Michalak

22.

Bartłomiej Rycek

23.

Michał Widak

klasa 5 G

24.

Marta Brzezińska

25.

Michał Depa

26.

Olaf Faszczowy

27.

Natalia Grygiel

28.

Natalia Kasak

29.

Dominik Smyk

klasa 6A

30.

Martyna Jeż

31.

Aleksandra Micał

klasa 6B

32.

Mikołaj Gwóżdź

33.

Natalia Nowicka

34.

Szymon Szaro

klasa 6C

35.

Magdalena Mierzwa

36.

Kamil Wąsacz

klasa 6D

37.

Marcel Barczak

38.

Aleksandra Kmieć

39.

Julia Nieznańska

40.

Adrian Pado

41.

Karol Włodyka

klasa 7A

42.

Kamil Baran

43.

Damian Drómla

44.

Kamil Drómla

45.

Bartosz Dykiel

46.

Mikołaj Garlak

47.

Olimpia Gorycka

48.

Kacper Gunia

49.

Michał Tobiasz

50.

Filip Wilk

klasa 7B

51.

Kamila Kamińska

52.

Anna Migut

klasa 7C

53.

Alan Pawlukiewicz

klasa 7D

54.

Agata Bąk

55.

Oliwia Trzeciak

klasa 8A

56.

Emilia Depa

57.

Jakub Magierski

58.

Karolina Rusin

59.

Jakub Wit

klasa 8B

60.

Wojciech Gotkowski

61.

Maksymilian Micał

62.

Amelia Rogala

klasa 8D

63.

Natalia Bryś

klasa 3A gimnazjum

64.

Aleksandra Gancarz

65.

Sebastian Kamler

klasa 3C gimnazjum

66.

Martyna Augustyn

67.

Paulina Duda

stypendia za osiągnięcia artystyczne

68.

Michał Dąbrowski

69.

Alina Fudali

70.

Małgorzata Gancarz

71.

Hubert Młynarski

72.

Patrycja Ślęzak

73.

Filip Widak

stypendia za osiągnięcia sportowe

74.

Wiktoria Kulbida

75.

Weronika Pastuła

76.

Mikołaj Strojek

77.

Tymoteusz Strojek

78.

Gabriela Szczudło

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

baner3

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1571
mod_vvisit_counterWczoraj1716
mod_vvisit_counterTen miesiąc17327
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc26853

Aktualnie: gości 33, 
botów 1 połączonych
Twoje IP: 54.234.228.185
 , 
Dzisaj jest: 17 Lis, 2018