„Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca, a której nikt nie może nikomu odebrać". Tą sentencją Ignacego Jana Paderewskiego pragniemy podkreślić sens i wymowę wartości nauki. Cieszymy się, że tak wielu naszych wychowanków podejmuje trud wytężonej, systematycznej pracy i zdobywa najwyższe laury. Prezentujemy Państwu najzdolniejszych uczniów naszej szkoły, którzy w wyniku klasyfikacji rocznej uzyskali tytuł Primus Inter Pares, osiągając średnią ocen co najmniej 5,0 i wysokie noty z zachowania.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy tak pięknych wyników edukacyjnych. Podziękowania za wsparcie kierujemy również do rodziców naszych Primusów i życzymy, by powodów do radości i dumy nigdy nie brakowało.
Udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!

Halina Kotula
nauczycielka plastyki

 

Klasa 4a – wychowawca mgr Małgorzata Furman
pierwszy rząd od lewej:
Zofia Paja 5,09
Zuzanna Klepacz 5,18
Lena Osinko 5,0
Wiktoria Migut 5,55
Aleksandra Kramarz 5,82
drugi rząd od lewej:
Jakub Pawlak 5,73
Michał Trędowicz 5,45
Nadia Kołodziej 5,91
Emilia Zuba 5,09
Adam Furgała 5,18
Michał Cioch 5,27

 

Klasa 4b – wychowawca mgr Małgorzata Czech
pierwszy rząd od lewej:
Jakub Żyła 5,36
Emilia Kawalec 5,36
Klaudia Zięba 5,36
Mateusz Kelman 5,36
drugi rząd od lewej:
Bartłomiej Rączkowski 5,27
Michał Zdeb 5,36

 

Klasa 4c – wychowawca mgr Katarzyna Bawor
pierwszy rząd od lewej:
Emilia Cisło 5,55
Laura Lo Monaco 5,27
Małgorzata Bujak 5,0
Emilia Grundas 5,0
Alicja Dudek 5,36
drugi rząd od lewej:
Oskar Żeglicki 5,36
Filip Skowroński 5,45
Hanna Pieprzyk 5,36
Gerard Łabudzki 5,45
Adrian Leś 5,36

 

Klasa 4d – wychowawca mgr Agnieszka Szopińska
pierwszy rząd od lewej:
Laura Lasota 5,64
Klaudia Tarnowska 5,27
Alicja Gwóźdź 5,45
Milena Sawicka 5,27
Hanna Piekarska 5,27
Wiktoria Lech 5,27
Katarzyna Szostek 5,50
drugi rząd od lewej:
Jakub Pomykała 5,27
Nikodem Lachor 5,27
Jakub Surgota 5,0
Wojciech Wrona 5,09
Wojciech Gaber 5,18
Tomasz Ostrowski 5,27
Aleksander Dziadosz 5,09
Lilia Zygora 5,0 (bez zdj.)

 

Klasa 4e – wychowawca mgr Renata Rusin
pierwszy rząd od lewej:
Milena Grodecka 5,55
Nina Krućko 5,27
Izabela Mulawa 5,0
Lena Trzyna 5,0
drugi rząd od lewej:
Maciej Sitarz 5,45
Norbert Molęda 5,0
Jeremiasz Rzeźnik 5,27
Maksymilian Kosiński 5,0 (bez zdj.)

 

Klasa 5a – wychowawca mgr Ewa Migut
pierwszy rząd od lewej:
Jagoda Wilk 5,67
Lilla Poźniak 5,0
Daria Olchawska 5,33
drugi rząd od lewej:
Igor Chodziński 5,67
Jan Bajek 5,42
Jakub Dacko 5,25
Zuzanna Iskra 5,25 (bez zdj.)
Alicja Sudoł 5,25 (bez zdj.)

 

 

Klasa 5b – wychowawca mgr Marek Rokita
pierwszy rząd od lewej:
Blanka Drupka 5,0
Paulina Nowicka 5,50
Julia Białek 5,92
Klaudia Prucnal 5,17
drugi rząd od lewej:
Mariia Kryvenchenko 5,55
Emilia Łach 5,17
Zofia Bosek 5,0
Jakub Kraus 5,08

 

Klasa 5c – wychowawca mgr Anna Lenart-Kulig
pierwszy rząd od lewej:
Diana Barczak 5,92
Julia Duda 5,25
Karolina Kołodziej 5,25
Nadia Pisarek 5,50
Lilla Pawlukiewicz 5,50
drugi rząd od lewej:
Bartosz Woźniak 5,55
Jan Kawa 5,25
Adam Malik 5,42
Szymon Bawor 5,25
Aleksandra Kryńska 5,17 (bez zdj.)

 

Klasa 5d – wychowawca mgr Agata Płonka
pierwszy rząd od lewej:
Maja Bazan 5,0
Oliwia Drómla 5,25
Emilia Ciepielowska 5,0
drugi rząd od lewej:
Bartosz Kogut 5,33
Damian Kępanowski 5,42

 

Klasa 6a – wychowawca mgr Agnieszka Gorycka
pierwszy rząd od lewej:
Zuzanna Cebula 5,25
Gabriela Pomykała 5,0
Amelia Kogut 5,67
drugi rząd od lewej:
Maksymilian Czebieniak 5,25
Dominik Pado 5,33
Dominik Wajda 5,0

 

Klasa 6b – wychowawca mgr Agnieszka Czyrek
pierwszy rząd od lewej:
Aleksandra Jędrych 5,25
Małgorzata Gancarz 5,58
Maja Łach 5,75
Gabriela Penar 5,25
Natasza Gaweł 5,08
drugi rząd od lewej:
Beniamin Depa 5,0
Dominika Baran 5,25
Natasza Krupa 5,0
Milena Pawlak 5,83
Mateusz Chmielowiec 5,0
Szymon Sudoł 5,83 (bez zdj.)

 

Klasa 6c – wychowawca mgr Ewa Furgała
pierwszy rząd od lewej:
Roksana Szopińska 5,33
Maja Tyrawska 5,67
Aleksandra Poterucha 5,33
drugi rząd od lewej:
Kacper Dworak 5,33
Dawid Garlak 5,0
Antoni Depa 5,50
Jan Białek 5,25
Szymon Słowik 5,58 (bez zdj.)

 

Klasa 6d – wychowawca mgr Bogusław Mularski
Natalia Molęda 5,25
Franciszek Kawa 5,67
Lena Olejarczyk 5,25 (bez zdj.)
Franciszek Rybczyk 5,25 (bez zdj.)

 

Klasa 7a – wychowawca mgr Anna Kuceł
od lewej:
Dawid Baran 5,14
Jakub Trędowicz 5,36
Kacper Domin 5,0

 

Klasa 7b – wychowawca mgr Ewa Skop
od lewej:
Oliwia Stec 5,43
Weronika Dąbrowska 5,0
Zuzanna Żabczyńska 5,21 (bez zdj.)

 

Klasa 8a – wychowawca mgr Natalia Pado
pierwszy rząd od lewej:
Patrycja Adamska 5,11
Julia Sondej 5,06
Gabriela Wyroba 5,39
Martyna Dec 5,21
Anna Ślęzak 5,06
drugi rząd od lewej:
Weronika Pastuła 5,22
Rija Sharma 5,44
Maja Padwińska 5,61
Zuzanna Selwa 5,0
Joanna Golema 5,33
Maria Dudek 5,06
Wiktoria Wańczura 5,06
Piotr Hołysz 5,29
Kornelia Jasik 5,17
Izabela Pomykała 5,33 (bez zdj.)
Weronika Brózda 5,24 (bez zdj.)
Anna Flis 5,17 (bez zdj.)

 

Klasa 8b – wychowawca mgr Katarzyna Gancarz
od lewej:
Pola Kopeć 5,0
Karina Olszowy 5,0
Jagoda Krzyśko 5,17

 

 

Klasa 8d – wychowawca mgr Sabina Malik
Anna Trzeciak 5,0 (bez zdj.)

 

Klasa 8e – wychowawca mgr Anna Łącka
od lewej:
Milena Węglowska 5,22
Jakub Kogut 5,06
Paulina Jodłowska 5,0

 

Klasa 8f – wychowawca mgr Joanna Łach
Zuzanna Ostrowska 5,39
Martin Miętus 5,0
Julia Waltoś 5,56 (bez zdj.)
Małgorzata Tarnowska 5,22 (bez zdj.)

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj255
mod_vvisit_counterWczoraj294
mod_vvisit_counterTen miesiąc2467
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc7521

Aktualnie: gości 14 połączonych
Twoje IP: 3.238.117.130
 , 
Dzisaj jest: 12 Kwi, 2024