Jak co roku w naszej szkole na koniec I półrocza najzdolniejsi uczniowie zostają uhonorowani zaszczytnym tytułem Primus Inter Pares. Miano to otrzymują ci, którzy w wyniku klasyfikacji śródrocznej uzyskali średnią ocen co najmniej 5,0 i bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.
Jesteśmy dumni, iż w mijającym półroczu aż 116 uczniów osiągnęło tak wysokie wyniki w nauce szkolnej. Doceniamy, że osiągnięcia naszych podopiecznych odzwierciedlają ich pilność, determinację i zaangażowanie w pokonywaniu trudności i osiąganiu wyznaczonych celów.
Wszystkim naszym zdolnym uczniom oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów oraz udanego, bezpiecznego i radosnego wypoczynku zimowego!

Halina Kotula
nauczycielka plastyki i informatyki

 

Klasa 4a – wychowawca mgr Katarzyna Gancarz
I rząd od lewej:
Małgorzata Widelak 5,73
Natalia Mandela 5,64
Alicja Skała 5,64
Oliwia Dziubek 5,64

II rząd od lewej:
Alan Witkowski 5,00
Mikołaj Słodownik 5,18
Maksymilian Migut 5,09
Tymon Sikora 5,09
Ignacy Drozd 5,18

 

Klasa 4b – wychowawca mgr Bożena Kluz
od lewej:
Michał Szczupaj 5,09
Wiktor Ożóg 5,09
Nikola Olchawska 5,27
Michał Grzywacz 5,09
Korneliusz Bryś 5,27

 

Klasa 4c – wychowawca mgr Magdalena Dudek
od lewej:
Anna Zięba 5,09
Roksana Gaweł 5,09
Nina Pawlukiewicz 5,36
Rozalia Poźniak 5,00
Maciej Skowron 5,00
Krzysztof Bednarz 5,45

 

Klasa 4d – wychowawca mgr Natalia Pado
I rząd od lewej:
Dominika Grygiel 5,18
Klaudia Chmura 5,55
Maja Krzyśko 5,00
Liliana Kubas 5,18
Miriam Oubari 5,18
Magdalena Wiktor 5,27

II rząd od lewej:
Michał Mokrzycki 5,27
Fabian Witka 5,27
Maksymilian Urbański 5,00
Sebastian Popek 5,36

 

Klasa 4e – wychowawca mgr Anna Łącka
I rząd od lewej:
Kinga Niemiec 5,09
Emilia Dzierżak 5,82
Nikodem Tajchman 5,09
Jagoda Lubas 5,09

II rząd od lewej:
Antonina Czyrka 5,27
Magdalena Barczak 5,55
Kinga Owczarzak 5,27
Aleksander Bosek 5,0

III rząd od lewej:
Miłosz Padwiński 5,09
Magdalena Jędrzejewska 5,45
Izabela Złonkiewicz 5,09
Karol Kordek 5,0

 

Klasa 5a – wychowawca mgr Małgorzata Furman
I rząd od lewej:
Zuzanna Klepacz 5,17
Emilia Zuba 5,08
Wiktoria Migut 5,17
Aleksandra Kramarz 5,58
Nadia Kołodziej 5,75

II rząd od lewej:
Timur Żuryło 5,00
Adam Furgała 5,00
Michał Cioch 5,17
Michał Trędowicz 5,25
Jakub Pawlak 5,42

 

Klasa 5b – wychowawca mgr Małgorzata Czech:
Emilia Kawalec 5,00

 

 

Klasa 5c – wychowawca mgr Katarzyna Bawor:
I rząd od lewej:
Laura Lo Monaco 5,17
Emilia Cisło 5,42
Alicja Dudek 5,17

II rząd od lewej:
Adrian Leś 5,33
Filip Skowroński 5,33
Oskar Wiatrak 5,00
Oskar Żeglicki 5,33
Hanna Pieprzyk 5,50 (bez zdj.)

 

Klasa 5d – wychowawca mgr Agnieszka Szopińska
I rząd od lewej:
Laura Lasota 5,33
Klaudia Tarnowska 5,33
Katarzyna Szostek 5,08

II rząd od lewej:
Alicja Gwóźdź 5,25
Hanna Piekarska 5,33
Milena Sawicka 5,08

 

Klasa 5e – wychowawca mgr Renata Rusin
od lewej:
Maksymilian Kosiński 5,25
Milena Grodecka 5,08
Jeremiasz Rzeźnik 5,25
Maciej Sitarz 5,17

 

Klasa 6a – wychowawca mgr Beata Bajek:
I rząd od lewej:
Jagoda Wilk 5, 25
Alicja Sudoł 5,00
Daria Olchawska 5,25

II rząd od lewej:
Tymoteusz Orszulik 5, 08
Jan Bajek 5,27
Igor Chodziński 5,36 (bez zdj.)
Jakub Dacko 5,33 (bez zdj.)
Zuzanna Iskra 5, 33 (bez zdj.)

 

 

Klasa 6b – wychowawca mgr Marek Rokita
od lewej:
Mariia Kryvenchenko 5,45
Julia Białek 5,58
Klaudia Prucnal 5,33

 

Klasa 6c – wychowawca mgr Anna Lenart – Kulig
I rząd od lewej:
Diana Barczak 5,75
Aleksandra Kryńska 5,00
Karolina Kołodziej 5,42
Nadia Pisarek 5,08
Lilla Pawlukiewicz 5,42

II rząd od lewej:
Adam Malik 5,67
Szymon Bawor 5,00
Bartosz Woźniak 5,25
Jan Kawa 5,33

 

Klasa 6d – wychowawca mgr inż. Małgorzata Bazan
od lewej:
Damian Kępanowski 5,33
Bartosz Kogut 5,25
Oliwia Drómla 5,17
Emilia Ciepielowska 5,17

 

 

Klasa 7a – wychowawca mgr Agnieszka Gorycka
I rząd od lewej:
Maja Łach 5,43
Gabriela Pomykała 5,0
Maja Tyrawska 5,36
Milena Pawlak 5,36

II rząd od lewej:
Franciszek Kawa 5,43
Antoni Depa 5,43
Szymon Sudoł 5,57
Małgorzata Gancarz 5,43 (bez zdj.)

 

Klasa 7c – wychowawca mgr Katarzyna Grabiec – Szamraj
Kacper Dworak 5,07
Amelia Kogut 5,07

 

Klasa 7d – wychowawca mgr Sabina Malik:
od lewej:
Szymon Słowik 5,0
Aleksandra Poterucha 5,29
Dominik Wajda 5,0

 

Klasa 8a – wychowawca mgr Anna Kuceł
od lewej:
Jakub Trędowicz 5,29
Michał Tyrawski 5,07
Dawid Baran 5,07
Kacper Domin 5,00 (bez zdj.)

 

Klasa 8b – wychowawca mgr Ewa Skop
od lewej:
Maksymilian Jedynak 5,21
Weronika Ozga 5,07
Zuzanna Żabczyńska 5,43
Oliwia Stec 5,29a

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj107
mod_vvisit_counterWczoraj300
mod_vvisit_counterTen miesiąc7027
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc7521

Aktualnie: gości 27, 
botów 1 połączonych
Twoje IP: 3.233.242.67
 , 
Dzisaj jest: 23 Kwi, 2024