128 lutego 2014r. w Miejsko Gminnym Domu Kultury w Głogowie Młp. odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Burmistrza Głogowa Młp. Otrzymali je uczniowie z terenu naszej gminy, którzy w I półroczu roku szkolnego 2013/14 osiągnęli znaczące sukcesy naukowe, artystyczne lub sportowe.

 

         

Spośród wyróżnionych, sporą grupę stanowiły dzieci i młodzież naszej szkoły. Uczniowie ci, wytrwałą i systematyczną pracą, przyczyniali się do rozwoju własnych umiejętności i zainteresowań. W realizacji podjętych zadań wielką pomoc i wsparcie otrzymywali zarówno ze strony swoich rodziców, jak i nauczycieli, pod których fachowym okiem szlifowali swoje zdolności. Nagrodzonymi uczniami zostali:

SZKOŁA PODSTAWOWA – stypendia za wyniki w nauce i wybitne osiągnięcia

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

1

Bryś Aneta

   IVa

2

Duda Paulina

   IVa

3

Kopeć Alicja

   IVb

4

Kulig Paulina

   IVb

5

Skop Oliwia

   IVb

6

Rzeszutek Dawid

   IVc

7

Augustyn Martyna

   IVd

8

Surowiec Paulina

   IVd

9

Gniewek Dominika

   Va

10

Łyżniak Agnieszka

   Va

11

Nędza Kamil

   Va

12

Warzocha Wiktoria

   Vb

13

Bajek Izabela

   Vc

14

Borkowska Aleksandra

   Vc

15

Kowal Maciej

   Vc

16

Poźniak Klaudia

   Vc

17

Słapiński Karol

   Vd

18

Grodecka Michalina

   VIa

19

Malik Klaudia

   VIa

20

Tajchman Tymoteusz

   VIa

21

Szczur Monika

   VIa

22

Zięba Joanna

   VIa

23

Wojnarowska Gabriela

   VIa

24

Janusz Wiktoria

   Vb

25

Kozłecki Miłosz

   VIb

26

Moszczak Radosław

   VIb

27

Henzel Karolina

   VIc

28

Matwij Lidia

   VIc

29

Mazur Karolina

   VIc

30

Bajek Aleksandra

   VId

31

Gaik Natalia

   VId

32

Guzior Dominika

   VId

33

Kowalska Aleksandra

   VId

34

Kamler Dominika

   VId

35

Liszcz Gabriela

   VId

36

Wilk Karolina

   Vd

37

Żelazo Anna

   VId

38

Węglarz Natalia

   Vc

 

SZKOŁA PODSTAWOWA – stypendia za wybitne osiągnięcia sportowe

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

1

Mierzwa Antoni

   IVa

2

Magierowski Sebastian

   IVb

3

Pado Miłosz

   Va

4

Rogala Dawid

   Va

5

Reguła Łukasz

   Vb

6

Matusiak Kornel

   Vb

7

Klisiewicz Lucjan

   Vb

8

Szczupaj Bartłomiej

   Vc

9

Kościow Wiktor

   Vd

10

Biliński Gabriel

   VIa

11

Kondras Gabriela

   VIb

 

SZKOŁA PODSTAWOWA – stypendia za wybitne osiągnięcia artystyczne

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

1

Zając Maja

IIIe

2

Bazan Agata

IVa

3

Bazan Karolina

IVa

4

Łuc Martyna

IVd

5

Szeliga Anna

Vd

6

Selwa Martyna

VIa

7

Leja Aleksandra

VIb

8

Bazan Paulina

VId

 

GIMNAZJUM - stypendia za wyniki w nauce i wybitne osiągnięcia

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

1

Bąk Małgorzata

   Ic

2

Sarna Michał

   Ic

3

Jurek Małgorzata

   IIa

4

Kloc Jakub

   IIIa

5

Magierska Agata

   IIIa

6

Stec Dominika

   IIIa

7

Poźniak Michał

   IIIa

 

GIMNAZJUM - stypendia za wybitne osiągnięcia sportowe

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

1

Pasek Bartłomiej

IIc

2

Gołojuch Kacper

IIIa

3

Miąsik Jakub

IIId

 

GIMNAZJUM - stypendia za wybitne osiągnięcia artystyczne

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

1

Jeż Zuzanna

IIIa

2

Kogut Maciej

IIIa

3

Mierzwa Katarzyna

IIIc

4

Szczupaj Julia

IIIc

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom i życzymy wielu nowych sukcesów.

 

Agnieszka Kowalska - wicedyrektor

 

 

 

 

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj138
mod_vvisit_counterWczoraj329
mod_vvisit_counterTen miesiąc743
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc6761

Aktualnie: gości 14 połączonych
Twoje IP: 3.238.107.166
 , 
Dzisaj jest: 03 Gru, 2020