Wśród szkół podstawowych sprawdzianem wszechstronnej sprawności jest czwórbój lekkoatletyczny, na który składają się następujące konkurencje: bieg na 60 m, skok w dal lub wzwyż, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600 m dziewcząt i 1000 m chłopców. Każdy zawodnik startuje w czterech konkurencjach, a jego wyniki przeliczane są na punkty wg tabeli czwórboju. Suma punktów poszczególnych zawodników daje ilość punktów danej drużyny.


Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły w składzie: Patrycja Piwońska, Gabriela Kondras, Dominika Moskwa, Wiktoria Warzocha, Gabriela Liszcz, Anna Rusin po wygranych gminnych i powiatowych mistrzostwach w czwórboju lekkoatletycznym przystąpiła do finału wojewódzkiego.
Zawody te odbyły się 3 czerwca 2014 r. na Stadionie Lekkoatletycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie. Organizatorem był Podkarpacki Wojewódzki Szkoły Związek Sportowy.
W finale wojewódzkim w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt szkół podstawowych uczestniczyło 24 drużyny.
Zawodniczki z naszej szkoły podczas tych zawodów osiągnęły bardzo dobre wyniki. Zdobyły 1056 punktów i uplasowały się na VI miejscu w województwie podkarpackim. Uczennica Gabriela Kondras pobiła rekord szkoły w rzucie piłeczką palantową dziewcząt (45m).
Gratulujemy wszystkim uczestniczkom zawodów i życzymy wielu sukcesów sportowych.

 

Agnieszka Czyrek- nauczyciel, trener drużyny

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj297
mod_vvisit_counterWczoraj256
mod_vvisit_counterTen miesiąc297
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc13816

Aktualnie: gości 21, 
botów 1 połączonych
Twoje IP: 3.226.122.122
 , 
Dzisaj jest: 01 Kwi, 2023