I miejsce dziewcząt ze szkoły podstawowej w Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej (opiekun p. Agnieszka Czyrek)

I miejsce dziewcząt ze szkoły podstawowej w II rundzie Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej (opiekun p. Agnieszka Czyrek)

I miejsce dziewcząt ze szkoły podstawowej w III rundzie Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej (opiekun p. Agnieszka Czyrek)

I miejsce dziewcząt z gimnazjum w Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej (opiekun p. Bogdan Jeż)

IV miejsce dziewcząt z klas I gimnazjum i klas VI szkoły podstawowej w II rundzie Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej (opiekun p. Bogdan Jeż)

I miejsce chłopców ze szkoły podstawowej w Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej (opiekun p. Maciej Rusin)

I miejsce chłopców z gimnazjum w Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej (opiekun p. Marek Rokita)

I miejsce Gabrieli Kondras w rzucie piłeczką palantową na Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce (opiekun p. Agnieszka Czyrek)

I miejsce Gabrieli Kondras w rzucie piłeczką palantową na Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce (opiekun p. Agnieszka Czyrek, Maciej Rusin)

II miejsce Krystiana Pastuła w skoku w dal na Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce (opiekun p. Agnieszka Czyrek, Maciej Rusin)

III miejsce Patrycji Piwońskiej w skoku w dal na Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce (opiekun p. Agnieszka Czyrek, Maciej Rusin)

VII miejsce Patrycji Piwońskiej w skoku w dal na Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce (opiekun p. Agnieszka Czyrek)

I miejsce Michaliny Gołębiewskiej w pchnięciu kulą na Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce (opiekun p.Bogdan Jeż)

I miejsce Bartłomieja Paska w biegu na 110 m przez płotki na Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce (opiekun p.Bogdan Jeż)

III miejsce Wiktorii Pustelniak w skoku w dal na Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce (opiekun p.Bogdan Jeż)

III miejsce w sztafecie 4x100 m dziewcząt (Dominika Stec, Agnieszka Piwońska, Monika Wierzbanowska, Monika Baran) na Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce (opiekun p.Bogdan Jeż)

I miejsce indywidualne i II miejsce w deblu Antoniego Mierzwy (kl. IVa) na Ogólnopolskim Turnieju w Tenisie Ziemnym w Radomiu (opiekun p. Konrad Surowiec)

I miejsce indywidualne Antoniego Mierzwy (kl. IVa) na Ogólnopolskim Turnieju w Tenisie Ziemnym w Bielsku Białej (opiekun p. Konrad Surowiec)

 

zdjecie01191 października na stadionie UR / Resovia w Rzeszowie przeprowadzono pierwszy finał wojewódzki w roku szkolnym 2013/2014 - Mistrzostwa SZS w Lekkiej Atletyce rozgrywane w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Awans do tych zawodów wywalczyły dwie uczennice naszej szkoły: Gabriela Kondras i Patrycja Piwońska.

Więcej…

 

1I miejsce w wojewódzkim turnieju "Baw się z nami" dla najmłodszych zawodników ZS w Głogowa Młp. 21 czerwca 2013 roku na obiektach ,, Orlika" w Pustkowie Osiedlu odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej turnieju „Baw się z nami" przeznaczony dla uczniów klas I-III.

Więcej…

 

1We wtorek 18 czerwca 2013 r. w Centrum Olimpijskim im. Jana Pawła II w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom 23 Ogólnopolskiego Konkursu im. Jana Parandowskiego na opowiadania olimpijskie.

Więcej…

 

20 czerwca 2013 został rozstrzygnięty Plebiscyt na Dziesięciu Najlepszych Uczniów – Sportowców Szkoły Podstawowej im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Głogowie Młp.
Głównym celem konkursu była popularyzacja sportu w szkole i środowisku lokalnym oraz wyłonienie i nagrodzenie najlepszych uczniów – sportowców. Zorganizowanie tego przedsięwzięcia było możliwe dzięki życzliwości Dyrekcji oraz Rady Rodziców, która była fundatorem pięknych pucharów i dyplomów.

Więcej…

 

imgp6797s2 czerwca 2013 roku  drużyna złożona z gimnazjalistów klas trzecich: Karoliny Szarek 3c, Joanny Szeligi 3c, Michała Wiatraka 3e, Miłosza Kaczora 3e zwyciężyła w II edycji zawodów gminnych „Bezpieczeństwo i Sprawność". Odbyły się one pod Patronatem Burmistrza Głogowa Małopolskiego pana Pawła Baja.

Więcej…

 

zdjecie0087W dniu 14 czerwca 2013 na stadionie Resovii w Rzeszowie odbyły się zawody w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. Była to kolejna impreza sportowa z cyklu Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, w ramach których rywalizują ze sobą mistrzowie powiatów z terenu województwa podkarpackiego. Organizatorem zawodów był Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie.

Więcej…

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj269
mod_vvisit_counterWczoraj294
mod_vvisit_counterTen miesiąc2481
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc7521

Aktualnie: gości 20 połączonych
Twoje IP: 3.238.117.130
 , 
Dzisaj jest: 12 Kwi, 2024