1

Beata Grodecka

DYREKTOR SZKOŁY

edukacja wczesnoszkolna, zarządzanie oświatą, technologie informacyjne

2

Agnieszka Kowalska

wicedyrektor szkoły

język polski, historia, wiedza o społeczeństwie, dziennikarstwo, logopedia

3

Bożena Łyczko

wicedyrektor szkoły

plastyka, oligofrenopedagogika

4

Beata Bachórz

edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

5

Beata Bajek

język angielski, zarządzanie oświatą

6

Katarzyna Bawor

matematyka

7

Małgorzata Bazan

matematyka, chemia, terapia pedagogiczna

8

Anetta Błyskal – Wiater

kształcenie zintegrowane, logopedia, oligofrenopedagogika, terapia pedagogiczna

9

Marta Borycka

przyroda, edukacja wczesnoszkolna

10

Cecylia Buczko

język polski, certyfikat FCE z języka angielskiego, bibliotekoznawstwo

11

Adrianna Capłap

edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, fizyka techniczna

12

Magdalena Chmura

spektrum autyzmu – diagnoza, terapia i edukacja, zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika-edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, surdopedagogika

13

Katarzyna Chochulska

język angielski, egzaminator OKE

14

Małgorzata Czech

historia, bibliotekarstwo, pedagogika opiekuńczo – wychowawcza, diagnoza i terapia pedagogiczna

15

Agnieszka Czyrek

wychowanie fizyczne

16

Magdalena Dudek

języka angielski, język rosyjski

17

Monika Danko

wychowanie fizyczne, instruktor pływania, instruktor koszykówki

18

Beata Dyrda – Guzior

pedagog szkolny, terapia pedagogiczna, wspomaganie rozwoju oraz edukacja ucznia z autyzmem i zespołem Aspergera

19

s. Barbara Fila

religia

20

Ewa Furgała

język polski, terapia pedagogiczna

21

Małgorzata Furman

język polski, język angielski

22

Katarzyna Gancarz

matematyka, informatyka, terapia pedagogiczna, egzaminator OKE

23

Agnieszka Gorycka

język polski, egzaminator OKE, terapia pedagogiczna

24

Małgorzata Gorczyca

język angielski

25

Katarzyna Grabiec – Szamraj

geografia, edukacja dla bezpieczeństwa

26

Adam Gut

wychowanie fizyczne

27

Justyna Haligowska

język polski, wychowanie do życia w rodzinie, wiedza o społeczeństwie, wiedza o kulturze, wspomaganie rozwoju oraz edukacja ucznia z autyzmem i zespołem Aspergera, zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

28

Agnieszka Janik

edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna

29

Bogdan Jeż

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna, instruktor piłki nożnej, instruktor pływania

30

Anna Jurek

edukacja wczesnoszkolna

31

Tomasz Kaczyński

wychowanie fizyczne

32

Bożena Kluz

język angielski, język rosyjski

33

Aneta Kłeczek

edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne, wspomaganie rozwoju oraz edukacja ucznia z autyzmem i zespołem Aspergera

34

Patrycja Knutel

zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, oligofrenopedagogika-edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, tyflopedagogika

35

Halina Kotula

plastyka, informatyka, technika

36

Adrianna Kruk

język niemiecki, pedagogika lecznicza, egzaminator OKE

37

Justyna Kubas

edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

38

Irmina Kuc

edukacja wczesnoszkolna, informatyka, wspomaganie rozwoju oraz edukacja ucznia z autyzmem i zespołem Aspergera

39

Anna Kuceł

matematyka, informatyka, egzaminator OKE

40

Marek Kwas

informatyka, technika

41

Beata Lenart

przyroda, edukacja wczesnoszkolna, egzaminator OKE

42

Anna Lenart – Kulig

informatyka, technika, programowanie

43

Aneta Litwin

pedagogika opiekuńczo – wychowawcza, edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną, wspomaganie rozwoju oraz edukacja dziecka i ucznia z autyzmem, zespołem Aspergera

44

Joanna Łach

język niemiecki, logopedia, egzaminator OKE

45

ks. Marek Łączkowski

religia

46

Anna Łącka

historia, wiedza o społeczeństwie

47

Ewa Łyczko

język polski, historia, wiedza o społeczeństwie

48

Agnieszka Magierska

pedagog szkolny

49

Sabina Malik

język angielski, edukacja wczesnoszkolna, egzaminator OKE

50

Ewa Migut

matematyka, informatyka

51

Grażyna Mularska

edukacja wczesnoszkolna

52

Bogusław Mularski

wychowanie fizyczne, edukacja wczesnoszkolna, gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna

53

Katarzyna Myśliwiec

biologia, przyroda, wspomaganie rozwoju oraz edukacja ucznia z autyzmem i zespołem Aspergera

54

s. Wanda Niebrzydowska

religia

55

Teresa Nowicka

edukacja wczesnoszkolna, język angielski w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

56

Lidia Nowosiadły

biologia, przyroda, edukacja wczesnoszkolna

57

ks. Łukasz Nowosielski

religia

58

Anna Orchowska

język niemiecki, edukacja wczesnoszkolna, język angielski w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, wczesne wspomaganie rozwoju oraz edukacja dziecka i ucznia z autyzmem i Zespołem Aspergera

59

Agnieszka Pado

język angielski

60

Natalia Pado

biologia, przyroda

61

Michał Padwiński

wychowanie fizyczne, instruktor pływania, instruktor piłki siatkowej

62

Agnieszka Piersiak

przyroda, biologia

63

Agata Płonka

muzyka, matematyka, wiedza o kulturze

64

ks. Michał Polański

religia

65

Edyta Pożarycka

język niemiecki, historia, wiedza o społeczeństwie

66

Małgorzata Reguła

język polski, historia, wiedza o społeczeństwie, przyroda, bibliotekoznawstwo, egzaminator OKE

67

Marek Rokita

wychowanie fizyczne z gimnastyką korekcyjną, wychowanie do życia w rodzinie, zarządzanie oświatą, instruktor pływania, instruktor narciarstwa zjazdowego, instruktor piłki siatkowej

68

Maciej Rusin

wychowanie fizyczne z gimnastyką korekcyjną, wczesne wspomaganie rozwoju oraz edukacja dziecka i ucznia z autyzmem i Zespołem Apsergera

69

Renata Rusin

język polski

70

Hanna Rzeszutek

muzyka, język angielski

71

Ewa Skop

informatyka, technika, fizyka, egzaminator OKE

72

Barbara Słotarska

historia, plastyka, muzyka, rewalidacja i edukacja osób ze spektrum autyzmu

73

Katarzyna Sobek

język polski, bibliotekoznawstwo, egzaminator OKE

75

Anna Superson

kierownik świetlicy szkolnej, doradztwo zawodowe, wspomaganie rozwoju oraz edukacja ucznia z autyzmem i zespołem Aspergera, zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

76

Barbara Szafran

edukacja wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne

77

Elżbieta Szajna

edukacja wczesnoszkolna, gimnastyka korekcyjna

78

Agnieszka Szopińska

język polski, edukacja wczesnoszkolna, edukacja przedszkolna, terapia pedagogiczna, oligofrenopedagogika, surdopedagogika

79

Sylwia Szponar–Haligowska

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, instruktor pływania, edukacja wczesnoszkolna

80

Justyna Śliwińska

język angielski, informatyka

81

Anna Terpin

edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, terapeuta integracji sensorycznej

82

Barbara Winiarska

edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, doradztwo zawodowe

83

Anna Żelazo

edukacja wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne, terapia pedagogiczna

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj859
mod_vvisit_counterWczoraj3641
mod_vvisit_counterTen miesiąc7886
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc24754

Aktualnie: gości 18 połączonych
Twoje IP: 3.215.190.193
 , 
Dzisaj jest: 06 Paź, 2022