1

Beata Grodecka

DYREKTOR SZKOŁY

edukacja wczesnoszkolna, zarządzanie oświatą, technologie informacyjne

2

Agnieszka Kowalska

wicedyrektor szkoły

język polski, historia, wiedza o społeczeństwie, dziennikarstwo

3

Bożena Łyczko

wicedyrektor szkoły

plastyka, oligofrenopedagogika

4

Beata Bachórz

edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

5

Beata Bajek

język angielski, zarządzanie oświatą

6

Katarzyna Bawor

matematyka

7

Małgorzata Bazan

matematyka, chemia, terapia pedagogiczna

8

Aneta Bester

resocjalizacja  i socjoterapia, spektrum autyzmu – diagnoza, terapia i edukacja, tyflopedagogika, oligofrenopedagogika

9

Anetta Błyskal – Wiater

kształcenie zintegrowane, logopedia, oligofrenopedagogika, terapia pedagogiczna

10

Anna Bober

geografia, podstawy przedsiębiorczości, przyroda

11

Marta Borycka

przyroda, edukacja wczesnoszkolna

12

Cecylia Buczko

język polski, bibliotekoznawstwo

13

Katarzyna Chochulska

język angielski, egzaminator OKE

14

Urszula Chorzępa – Przybusz

fizyka, matematyka

15

Małgorzata Czech

historia, bibliotekarstwo, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza

16

Agnieszka Czyrek

wychowanie fizyczne

17

Magdalena Dudek

języka angielski, język rosyjski

18

Beata Dyrda – Guzior

pedagog szkolny, terapia pedagogiczna, wspomaganie rozwoju oraz edukacja ucznia z autyzmem i zespołem Aspergera

19

Małgorzata Dziaduś-Kucel

chemia

20

Ewa Furgała

język polski, terapia pedagogiczna

21

Małgorzata Furman

język polski, język angielski

22

Katarzyna Gancarz

matematyka, informatyka, terapia pedagogiczna, egzaminator OKE

23

Justyna Gnat

język angielski, informatyka

24

Agnieszka Gorycka

język polski, egzaminator OKE, terapia pedagogiczna

25

Katarzyna Grabiec – Szamraj

geografia, edukacja dla bezpieczeństwa

26

Renata Grzebyk

edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne, terapia pedagogiczna, logopedia

27

Adam Gut

wychowanie fizyczne

28

Justyna Haligowska

język polski, wychowanie do życia w rodzinie, wiedza o społeczeństwie, wiedza o kulturze, wspomaganie rozwoju oraz edukacja ucznia z autyzmem i zespołem Aspergera

29

Agnieszka Janik

edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna

30

Anna Jeż

język angielski

31

Bogdan Jeż

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna, instruktor piłki nożnej, instruktor pływania

32

Anna Jurek

edukacja wczesnoszkolna

33

Tomasz Kaczyński

wychowanie fizyczne

34

Piotr Kawa

biologia, wychowanie do życia w rodzinie, przyroda

35

Bożena Kluz

język angielski, język rosyjski

36

Aneta Kłeczek

edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne, wspomaganie rozwoju oraz edukacja ucznia z autyzmem i zespołem Aspergera

37

Halina Kotula

plastyka, informatyka, technika

38

Adrianna Kruk

język niemiecki, pedagogika lecznicza, egzaminator OKE

39

Irmina Kuc

edukacja wczesnoszkolna, informatyka, wspomaganie rozwoju oraz edukacja ucznia z autyzmem i zespołem Aspergera

40

Anna Kuceł

matematyka, informatyka, egzaminator OKE

41

Marek Kwas

informatyka, technika

42

Beata Lenart

przyroda, edukacja wczesnoszkolna, egzaminator OKE

43

Anna Lenart – Kulig

informatyka, technika, programowanie

44

Emilia Lewandowska

matematyka, fizyka

45

Aneta Litwin

pedagogika opiekuńczo – wychowawcza, edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną, wspomaganie rozwoju oraz edukacja dziecka i ucznia z autyzmem, zespołem Aspergera

46

Joanna Łach

język niemiecki, logopedia, egzaminator OKE

47

Anna Łącka

historia, wiedza o społeczeństwie

48

Ewa Łyczko

język polski, historia, wiedza o społeczeństwie

49

Irena Łyczko

kierownik świetlicy szkolnej, wychowanie do życia w rodzinie, pedagogika opiekuńczo – wychowawcza

50

Agnieszka Magierska

pedagog szkolny

51

Sabina Malik

język angielski, edukacja wczesnoszkolna, egzaminator OKE

52

Barbara Markiewicz

edukacja wczesnoszkolna, przyroda, biologia, terapia pedagogiczna

53

Ewa Migut

matematyka, informatyka

54

ks. Dariusz Mikrut

religia

55

s. Magda Modlińska

religia, surdopedagogika

56

Grażyna Mularska

edukacja wczesnoszkolna

57

Bogusław Mularski

wychowanie fizyczne, edukacja wczesnoszkolna, gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna

58

s. Barbara Musiał

religia

59

Katarzyna Myśliwiec

biologia, przyroda, wspomaganie rozwoju oraz edukacja ucznia z autyzmem i zespołem Aspergera

60

Teresa Nowicka

edukacja wczesnoszkolna, język angielski w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

61

Lidia Nowosiadły

biologia, przyroda, edukacja wczesnoszkolna

62

ks. Łukasz Nowosielski

religia

63

Anna Orchowska

język niemiecki, edukacja wczesnoszkolna, język angielski w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

64

Agnieszka Pado

język angielski

65

Natalia Pado

biologia, przyroda

66

Michał Padwiński

wychowanie fizyczne, instruktor pływania, instruktor piłki siatkowej

67

Elżbieta Pikor

edukacja wczesnoszkolna

68

Agata Płonka

muzyka, matematyka, wiedza o kulturze

69

ks. Michał Polański

religia

70

Edyta Pożarycka

język niemiecki, historia, wiedza o społeczeństwie

71

Milena Probola

matematyka, fizyka, przyroda

72

Małgorzata Reguła

język polski, historia, wiedza o społeczeństwie, przyroda, bibliotekoznawstwo, egzaminator OKE

73

Marek Rokita

wychowanie fizyczne, instruktor pływania

74

Maciej Rusin

wychowanie fizyczne, wspomaganie rozwoju oraz edukacja ucznia z autyzmem i zespołem Aspergera

75

Renata Rusin

język polski

76

Hanna Rzeszutek

muzyka, język angielski

77

Barbara Saładiak

oligofrenopedagogika, zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, terapia pedagogiczna

78

Ewa Skop

informatyka, technika, fizyka, egzaminator OKE

79

Barbara Słotarska

historia, plastyka, technika, rewalidacja i edukacja osób ze spektrum autyzmu

80

Katarzyna Sobek

język polski, bibliotekoznawstwo, egzaminator OKE

81

Patrycja Sumara

edukacja wczesnoszkolna, edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej

82

Anna Superson

doradztwo zawodowe, wspomaganie rozwoju oraz edukacja ucznia z autyzmem i zespołem Aspergera

83

Konrad Surowiec

wychowanie fizyczne

84

Barbara Szafran

edukacja wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne

85

Elżbieta Szajna

edukacja wczesnoszkolna, gimnastyka korekcyjna

86

Agnieszka Szopińska

język polski, edukacja wczesnoszkolna, edukacja przedszkolna, terapia pedagogiczna, oligofrenopedagogika, surdopedagogika

87

Sylwia Szponar–Haligowska

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, instruktor pływania, edukacja wczesnoszkolna

88

Anna Tuszyńska

edukacja wczesnoszkolna

89

Anna Żelazo

edukacja wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne

 

 

facebook biblioteka

Dziennik

for-fb-synergia-logo kopiowanie

 

Programy

eu flag-erasmus vect pos kopiowanie

alardlabio-778x300

 logo szkola z klasa poziome transparent
eduscience


swiss contribution


przechwytywanie

Polecane strony

bip1

 

 um

mgdk

baner zg

 

 

 men

oke

 cke

 kuratorium

 wyszynski

baner3

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj539
mod_vvisit_counterWczoraj492
mod_vvisit_counterTen miesiąc17924
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc14231

Aktualnie: gości 9 połączonych
Twoje IP: 54.224.247.42
 , 
Dzisaj jest: 21 Paź, 2018